Skola iedvesmo labestīgai rīcībai

Vienmēr ir vērts atcerēties, ka sirsnība un iejūtība ir cilvēka vislabākās īpašības. Jau daudzus gadus Valmieras 2.vidusskolas saime labdarības akciju ietvaros gādā par Ziemassvētku pārsteigumiem gan bērniem, gan senioriem, gan mūsu maziem draugiem. Arī šīs gads nav bijis izņēmums.

“Darīt labu, kaut arī kaut ko pavisam nelielu, nozīmē kļūt labākam pašam”, skolēnus labdarībai iedvesmo skolas vecāku padome, kas kopā ar skolēniem cepa piparkūkas, rotāja tās, darbojās Ziemassvētku apsveikumu meistarklasēs un čaklākos rokdarbniekus rosināja adīt zeķes, cimdus, lai iepriecinātu 56 seniorus sociālās  aprūpes un rehabilitācijas centrā “Seda”.

Labestība ir ceļš uz priekšu. Tā pievieno gandarījumu un laimi mūsu ikdienas gaitām, vienlaikus radot citiem patīkamas emocijas. Cik aizkustinoši skolas labdarības akcijas “Uzdāvini Ziemassvētkus ikvienam!” ietvaros piepildīt 55 mazo bērnu vēlmītes, ko skolas saime paveica kopā, vācot ziedojumus. Kāds priecājās par gardām konfektēm, kāds par kancelejas piederumiem, kāds par sen kārotu rotaļlietu, kāds par skaistuma lietiņām. “Darīt labu ir tik vienkārši un skaisti”, atzīst Valmieras 2. vidusskolas pašpārvaldes jaunieši. Visas dāvaniņas ir nodotas Valmieras novada Sociālo lietu pārvaldei un Ziemassvētku pārsteigums tiks nogādātas tieši tiem bērniem,  kuriem ir nepieciešams atbalsts.

Savukārt Valmieras 2. vidusskolas bērnudārza ”Varavīksne” kolektīvs un vecāki sarūpēja siltu dāvanu biedrībai “SILTI”, kas rūpējas par priekšlaikus dzimušajiem bērniņiem visā Latvijā. Tika adītas, tamborētas jaciņas, zeķītes un kokoni.

Gadu no gada Valmieras 2.vidusskolas skolēni un pirmsskolas izglītības iestādes ”Varavīksne” bērni kopā ar vecākiem rūpējas arī par mūsu mazajiem draugiem – Valmieras dzīvnieku patversmes iemītniekiem, sagādājot viņiem barību, traukus, paklājiņus, segas, siksniņas.

Draudzīgā sadarbībā mēs varam dāvināt sirds siltumu ikvienam!

Lai sirdssilti Ziemassvētki!

Informāciju sagatavoja:

Valmieras 2. vidusskola