Skates “Gada labākā būve” žūrija viesojas Valmierā

Skates “Gada labākā būve” žūrija viesojas Valmierā

Skates “Gada labākā būve Latvijā 2021” žūrija 18. maijā turpināja konkursa otrajai kārtai izvirzīto objektu apskati klātienē, apmeklējot trīs būves Valmierā.

Valmieras novada pašvaldība skatei nominācijā “Publiskā jaunbūve 2021” pieteikusi Vieglatlētikas manēžu un Jāņa Daliņa stadionu un nominācijā “Ainava 2021” Sporta un aktīvās atpūtas parku “Mežs”, savukārt Vidzemes slimnīca nominācijā “Pārbūve 2021” pieteikusi Neiroloģijas nodaļu un Insulta vienību.

Latvijas Būvnieku asociācijas (LBA) un Latvijas Būvinženieru savienības sadarbībā ar 21 profesionālo biedrību un nozares institūciju rīkotā skate “Gada labākā būve Latvijā” šogad notiek 24.reizi. Žūrija vērtē vairāk nekā 60 pērn ekspluatācijā nodotās būves, infrastruktūras un ainavu objektus.
Šogad skates galvenais partneris ir zīmols “Ceresit” ar kompāniju “Henkel Balti OU”. Skates norisi atbalsta “Saint-Gobain”, “MiTek Baltic”, EJOT, “Baumit”, “Geberit”, “Collomix”, “Alejas projekti”, “Landscape Construction”, “S.B.C.”, “PERI” un “Tikkurila”.

Skates rīkotāju partneri ir 15 būvniecības nozares nevalstiskās organizācijas, Būvniecības valsts kontroles birojs, VAS Valsts nekustamie īpašumi, Latvijas Pašvaldību savienība, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, RISEBA FAD un nozares žurnāls “Būvinženieris”.