Sieviešu florbola komandai “Rubene” jau 15. Latvijas čempiontituls!

Sieviešu florbola komanda "Rubene" (foto: Latvijas Florbola savienība)

Šodien, 15. aprīlī, Arēnā “Rīga” norisinājās Latvijas čempionāta florbolā ELVI līgas sievietēm fināls, kur ar rezultātu 6:5 Latvijas čempiontitulu jau 15. reizi izcīnīja sieviešu florbola komanda “Rubene” (Kocēnu Sporta klubs), pārspējot komandu “NND/RJTC” no Rīgas.

Lai noskaidrotu zelta medaļas ieguvējas bija nepieciešams papildlaiks, kurā spēles 62. minūtē un 36. sekundē uzvaras vārtus komandas “Rubene” labā guva Evelīna Caune no Jolantas Koziņecas piespēles.

Komandā “Rubene” rezultativitātes punktus guva: Emīlija Salaciete – 3 (1 vārti un 2 piespēles), Marta Drille – 2 (1+1), Evelīna Caune – 2 (1+1), Lība Daija Mikova – 1 (1+0), Jolanta Koziņeca – 1 (0+1), Elīna Sirmā – 1 (0+1), Marta Lība Zameca – 1 (1+0), Paula Egle – 1 (1+0). “Rubenes” vārtsardze Sintija Bāliņa, kuru atzina par finālspēles labāko spēlētāju, atvairīja 23 no 28 pretinieču izdarītajiem metieniem pa viņas sargātajiem vārtiem.

30. Latvijas čempionāta florbolā ELVI līgas sievietēm regulārā turnīra uzvarētājas – komanda “Rubene” ceļā uz finālu Arēnā “Rīga” pusfināla spēļu sērijā ar rezultātu 3:0 (7:1, 9:2, 9:3) uzvarēja Cēsu “Lekrings” florbolistes, kā arī 26. februārī kļuva par pirmajām Latvijas un Igaunijas sieviešu florbola līgas sievietēm čempionēm.

Komandu “Rubene” trenē Zeltīte Larinova un Mārtiņš Larinovs, par spēlētāju veselību rūpējas mediķe Iveta Bērziņa.

Sieviešu komandai “Rubene” šis bija jau 25. Latvijas čempionāts florbolā, kurā tā izcīnījusi 15 zelta medaļas, trīs sudraba un trīs bronzas medaļas.

Sirsnīgi sveicam komandu “Rubene” ar lielisko panākumu!

Foto: Latvijas Florbola savienība