SHARE IT aicina uz konferenci Kocēnu Kultūras namā

Share IT ir Vidzemes mēroga konference darītājiem – IKT un nozares speciālistiem, uzņēmējiem un biznesa cilvēkiem – ikvienam, kurš ikdienā strādā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām. Nākam kopā, lai vairotu ideju, zināšanu un pieredzes apmaiņu.2023.gada ShareIT konference plānota kā IT speciālistu un meža īpašnieku / apsaimniekotāju pieredzes apmaiņa.

Share IT ir Vidzemes mēroga konference darītājiem – IKT un nozares speciālistiem, uzņēmējiem un biznesa cilvēkiem – ikvienam, kurš ikdienā strādā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām. Nākam kopā, lai vairotu ideju, zināšanu un pieredzes apmaiņu.2023.gada ShareIT konference plānota kā IT speciālistu un meža īpašnieku / apsaimniekotāju pieredzes apmaiņa.

Galvenais konferences mērķis šogad apskatīt jautājumus par mežu un IT kā resursu. Konferencē tiks apskatīti iepriekš veiktie pētījumi mežsaimniecības jomā, kādus digitalizācijas rīkus izmanto efektīvākai mežsaimniecības procesu efektivizācijai un kādi ir pieejami šobrīd, būs meistarklases praktisko iemaņu apgūšanā un pilnveidē, kā arī diskusijas.

2023.gada 8. decembra konferencē plānotā programma:

  • Ko IT joma var dod mežsaimniecībai
  • Kā gūt labumu no IT un tehnoloģijām mežā
  • Aktuālais mežsaimniecības digitalizācijā
  • Kā ar IoT var modelēt meža ekosistēmu

Reģistrēties konferencei vari ŠEIT.

Vairāk informācijas ŠEIT.