Sestdienas rītu pavadi sportiski!

Kocēnos, Rencēnos un Brenguļos 11. decembrī ikviens interesents aicināts piedalīties atvērtajos treniņos/ nodarbībās volejbolā, mini-futbolā, basketbolā, galda tenisā un badmintonā. Dalība – bez maksas. Pieteikšanās līdz 9. decembra plkst. 15.00, aizpildot anketu šeit.

Sportiskajā sestdienas rītā aicināts piedalīties ikviens, kurš vēlas labi un veselīgi pavadīt laiku individuāli vai kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem. Lielisks sestdienas rīts būs gan attiecīgā sporta veida entuziastiem, gan tiem, kuri vēlas izmēģināt ko jaunu.

“Atvērtie treniņi plānoti, lai iedrošinātu izmēģināt jaunu sporta veidu vai rosinātu izmantot iespēju brīvo laiku pavadīt aktīvi. Šādi varam arī labāk iepazīt un izmēģināt Valmieras novadā pieejamo sporta piedāvājumu un atrast domubiedrus, lai arī turpmāk ar prieku iekļautu savā ikdienā sportiskas aktivitātes. Varbūt kāds šādā veidā atradīs savu sporta veidu vai uzzinās ko jaunu, kā sportiskās nodarbības pavadīt, lai tas būtu arī pēc iespējas veselīgāk un noderīgāk,” aicina Valmieras novada pašvaldības Sporta pārvaldes vadītājs Rihards Zalte.

Norises vietas, laiki un sporta veidi
Rencēni – Rencēnu pamatskola

  • Plkst.11.00–12.30 volejbols
  • Plkst.12.30–14.00 mini-futbols (futzāls)

Kocēni – Kocēnu Sporta nams

  • Plkst.09.00–10.30 volejbols
  • Plkst.10.30–12.00 basketbols

Brenguļi – sporta centrs “Kaimiņi”

  • Plkst.10.00–11.30 galda teniss un badmintons
  • Plkst.11.30–13.00 basketbols

Aktīvās atpūtas cienītāji aicināti izvēlēties vienu nodarbību vai vairākas. Lūdzam ņemt vērā, ka obligāts nosacījums ir maiņas apavi. Savukārt nepieciešamo inventāru nodrošinās organizētāji.

Neskaidrību gadījumā lūdzam jautāt: par norisēm Rencēnos – , 26391372, par norisēm Kocēnos – , 27872146, par norisēm Brenguļos – , 26356550.

Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai, sportiskajās norisēs var piedalīties interesenti no 12 gadu vecuma ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu. Tādējādi dalībniekiem pirms nodarbības jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personu apliecinošu dokuments. Lūdzam ievērot valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības noteikumus.

Pieteikuma anketā norādītie personas dati tiks apstrādāti atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.

VIDEO