Sestdien Rūjienā notiks rokfestivāls “Vērte” 2023

Mainīt teksta līdzinājumu Parāda vairāk bloku rīku Rūjienā notiks rokfestivāls “Vērte” 2023

Šī vasara ir bijusi karsta un tieši tāds pats solās būt rokfestivāls “Vērte”! Mums ļoti patīk atbalstīt kā pārbaudītas vērtības, tā arī jaunos rokmūzikas censoņus. Šogad pie mums viesosies divas jaunas un piecas labi zināmas apvienības, kuru dziesmu ritmu pavadībā daudzi no mums ir uzauguši un piedzīvojuši vienas no skaistākajām jaunības dienu atmiņām. Tā būs fantastiska iespēja satikt mūziķus, kuru kompaktdiskus mēs reiz pusaudžu gados turējām cieši piespiestus pie sirds un kuru dziesmām dziedam līdzi joprojām.

Esat gatavi noraut jumtu un trakot līdzi? Mēs arī! Priecāsimies jūs visus satikt 19. augustā Rūjienas estrādē, lai kopīgi baudītu jaudīgu mūziku, draudzību un vakaru, kurā vienkopus satiekas visa mūsu lielā rokmūzikas ģimene.

Kas šoreiz būs mūsu grupu setlistē?

  • Nikotīņi;
  • De Speakable;
  • Age Of Stones;
  • Refleksija;
  • Dzelzs Vilks;
  • Oranžās Brīvdienas;
  • Ghettozloba.

Grupas sāks bliezt plkst. 19.00, bet esiet laipni gaidīti jau no plkst. 16.00. Ieturot tradīcijas, pēdējā grupa beigs spēlēt īsi pirms rītausmas. Tiem, kuri mērojuši tālāku ceļu vai vienkārši vēlas turpināt pasākumu pēc grupu uzstāšanās, būs pieejama apsargāta bezmaksas telšu pilsētiņa. Baudīsim līdz saule ausīs!

Ieejas maksa: 10 EUR. Biļetes tiks tirgotas pasākuma norises vietā. Bērniem līdz 6 gadu vecumam, ierodoties kopā ar vecākiem – ieeja bez maksas, jo mēs atbalstām to, lai jaunās paaudzes aug ar rokmūziku sirdī un dvēselē.

Pasākuma norises vieta: Rūjienas estrāde, Upes iela 9.

Informāciju sagatavoja:

Rokfestivāla “Vērte” komanda