Seminārs “Pirmie soļi uzņēmējdarbībā”

ZĪLE seminārs

Jau otro gadu uzņēmējdarbības atbalsta programmas ZĪLE dalībniekiem tiek piedāvātas apmācības – 4 semināri par tēmām, kuras pieteikumos norādījuši projektu īstenotāji. Aicinām šos seminārus apmeklēt ne tikai ZĪLEs programmas dalībniekus, bet arī jebkuru uzņēmēju, kam šī informācija būtu noderīga. 

Šī ir lieliska iespēja satikt citus uzņēmējus, iegūt vērtīgas zināšanas, iespējams, dalīties pieredzē vai kopīgi meklēt atbildes uz aktuāliem jautājumiem. 

Uzņēmējdarbības atbalsta programmas ZĪLE 2024 apmācību cikla pirmais seminārs “Pirmie soļi uzņēmējdarbībā” notiks 28. maijā plkst 15.00 Purva ielā 12A, LIAA Pārstāvniecības Valmierā telpās (A korpuss, 2. stāvs, A202. telpa).

Pieredzē un zināšanās dalīsies Valmieras Attīstības aģentūras digitalizācijas virziena vadītājs Juris Čeičs.

Iekļautās tēmas: komercdarbības veidi, nodokļi, finanšu vadība u.c. biznesa attīstībai ļoti vērtīgi un aktuāli temati.

Reģistrē dalību: ej.uz/ZILE-uzzini1