Sedas grants karjers atvērts atpūtniekiem

Lai radītu kvalitatīvu dzīves un atpūtas vidi Sedas pilsētas un apkārtējo teritoriju iedzīvotājiem, īstenots projekts Nr.22-09-AL12-A019.2201-000006 “Teritorijas labiekārtošana pie grants karjera”. Netālu no Sedas esošais grants karjers vasaras sezonā ir iecienīta atpūtas vieta lieliem un maziem Sedas iedzīvotājiem, taču līdz šim pilnvērtīgai un kvalitatīvai atpūtai pie ūdens pietrūka atbilstoša infrastruktūra.

Projekta ietvaros teritorija aprīkota ar atbilstošiem labiekārtojuma elementiem, pie Sedas karjera ir uzstādīti galdi ar soliem, atkritumu urna, atsevišķi soli, pārģērbšanās kabīne, velosipēdu novietne, kā arī izveidots stāvlaukums mašīnām, bet mazākos atpūtniekus iepriecinās rotaļkonstrukciju elementi – divvietīgas šūpoles un slidkalniņš.

25. maijā Valmieras novada Būvvalde objektu pieņēmusi ekspluatācijā.

Sedas un apkārtējo teritoriju iedzīvotājus aicinām pieskatīt un saudzēt šos skaistos labiekārtojuma elementus. Gadījumā, ja pamanāt vandālismu jaunizveidotajā atpūtas vietā, lūdzam ziņot Valmieras novada pašvaldības policijai, zvanot pa tālr. 8484!

Projekta kopējās izmaksas 28065,26 EUR, pašvaldības finansējums 7316,98 EUR. Projekts īstenots ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu, gūstot atbalstu biedrības “Lauku partnerība Ziemeļgauja” izsludinātajā LEADER projektu konkursā.

Foto: Viktoriia Briunina