“Savieši” ielūdz uz koncertu “Es tev dāvinu pavasari!” Kocēnos

Sestdien, 2. aprīlī, plkst. 17.00 Kocēnu Kultūras namā notiks koncerts “Es tev dāvinu pavasari!”. Koncertā piedalīsies vidējās paaudzes deju kolektīvs “Savieši” (Kocēni), vidējās paaudzes deju kolektīvs “Savieši” (Katlakalns) un koklētāja Zane Sniķere.

Lai kur arī mēs atrastos, pienācis pavasaris. Citāds pavasaris. Tautas deju kolektīvi “Savieši” kopā ar koklētāju Zani Sniķeri sagatavojuši sirsnīgu koncertprogrammu, ar dejām, mūziku, dziesmu un stāstu paužot savu vēstījumu par pavasari, mieru un mīlestību. Kā mīl spāņi, vācieši un latvieši? Vienādi vai atšķirīgi? To varēsi uzzināt, apmeklējot koncertu.

Koncerts ir bez ieejas maksas, taču aicinām atbalstīt Valmieras novadā izmitinātos patvēruma meklētājus no Ukrainas, pirms koncerta apmeklēšanas veicot ziedojumu:
Valmieras Attīstības aģentūra
Ziedojumu konts: LV37RIKO0002930340339
Ziedojot lūdzam norādīt mērķi “Atbalsts Ukrainas bēgļiem”