Satiksmes ierobežojumi Valmieras 740. dzimšanas dienas laikā

Valmieras 740. dzimšanas dienas laikā, no 20. līdz 23. jūlijam, gaidāmas vairākas satiksmes organizācijas izmaiņas un satiksmes ierobežojumi. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Valmieras 740. dzimšanas dienas laikā gaidāmas vairākas satiksmes organizācijas izmaiņas un satiksmes ierobežojumi. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

  • No 19. jūlija plkst. 22.00 līdz 23. jūlija plkst.17.00 būs slēgta Bastiona iela, posmā no Ozolu ielas līdz Katrīnas ielai, un Katrīnas iela. Slēgtajā zonā būs nodrošināta pieeja tirdzniecības centram “Valleta”.
  • Saistībā ar kino “Gaisma” svētku programmu no 20. jūlija plkst. 17.30 līdz 21. jūlija plkst. 05.00 būs slēgta Rīgas iela, posmā no Georga Apiņa ielas līdz Andreja Upīša ielai. Slēgtajā zonā iedzīvotājiem tiks nodrošināta piekļuve īpašumiem.
  • Saistībā ar svētku gājiena “Valmiera lepojas!” norisi 21. jūlijā: no plkst. 17.30 līdz 19.30 būs slēgta Semināra iela un Smilšu iela, posmā no Grants ielas līdz Dārza ielai; no plkst. 19.00 līdz 20.30 būs ierobežota satiksme Rīgas ielā un Lāčplēša ielā; no plkst. 19.20 līdz 20.30 būs slēgta satiksme pār Gaujas tiltu un Cēsu ielā, posmā no centra rotācijas apļa līdz rotācijas aplim pie autoostas; no plkst. 19.20 līdz 20.30 būs slēgta satiksme Lāčplēša ielā, posmā no Raiņa ielas līdz Rīgas ielai; no plkst. 19.20 līdz 20.30 būs slēgta satiksme Tērbatas ielā, posmā no Lucas ielas virzienā uz Lāčplēša ielu. Semināra ielas un Smilšu ielas slēgtajā zonā iedzīvotājiem tiks nodrošināta piekļuve īpašumiem.
  • Saistībā ar “Harmonija brīvdabā” norisi no 21. jūlija plkst. 15.00 līdz 22. jūlija plkst. 03.00 būs slēgta Palejas iela, posmā no Lucas ielas līdz Dīvaliņa ielai. Slēgtajā zonā iedzīvotājiem tiks nodrošināta piekļuve īpašumiem.
  • Saistībā ar mājražotāju un amatnieku darinājumu tirgus norisi 22. jūlijā no plkst. 06.00 līdz 18.00 būs slēgta Rīgas iela, posmā no Kārļa Baumaņa ielas līdz Limbažu ielai, Georga Apiņa iela, posmā no Beātes ielas līdz Rīgas ielai, Andreja Upīša iela, posmā no Beātes ielas līdz Lilijas ielai, Garā iela, posmā no Rīgas ielas līdz Lilijas ielai, Miera iela, posmā no Rīgas ielas līdz Lilijas ielai, Dārza iela, posmā no Smilšu ielas līdz Beātes ielai.
  • Saistībā ar Vinda street food 22. jūlijā no plkst. 06.00 līdz 18.00 būs slēgta Veides iela un Strazdu iela.

Valmieras dzimšanas dienas laikā automašīnas varēs novietot stāvlaukumos: pie Valmieras Olimpiskā centra Rīgas ielā 91, pie Valmieras sākumskolas Leona Paegles ielā 40A, pie Vecpuišu parka Andreja Upīša ielā 1, Kārļa Baumaņa ielā 8A, pie Valmieras novada pašvaldības Lāčplēša ielā 2, pie Valmieras Mūzikas skolas Pilskalna ielā 3, Bruņinieku ielā 2, pie Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas Zvaigžņu ielā 4, pie Valmieras Pārgaujas sākumskolas Meža ielā 12A, pie Valmieras Integrētās bibliotēkas Cēsu ielā 4, pie Vidzemes apgabaltiesas Tērbatas ielā 13, pie Valmieras 2. vidusskolas Raiņa ielā 11, pie Valmieras 5. vidusskolas Raiņa ielā 3, pie Dīvaliņa pļavām Dīvaliņa ielā 15, pie “Kurtuves” Rīgas ielā 25C, Rīgas ielā 13, Leona Paegles ielā 8, pie Valmieras Kultūras centra Rīgas ielā 10, pie Valmieras Viestura vidusskolas Viestura alejā 3, laukumā aiz ēkas Stacijas ielā 26.

Valmieras dzimšanas dienā galda galā vietu ieņems lielākie stāstnieki, viņi gan vienmēr saka, ka darbi runā. Kad vārdu dod darbiem, viņiem atbilde viena – panākumus svinot ar jauniem izaicinājumiem. Bet skaidrs, ka sakāmais 740 gados sakrājies daudz, senākais stāsts jau gatavs iznākt no pils mūriem – par to, kā Valmiera sākās. Medaļa Tev par to, ka Valmiera sirdī! Plašāka programma un visi jaunumi valmierasvin.lv mājaslapā.

Svētku lieldraugs – AS “Valmieras stikla šķiedra”.