Satiksmes ierobežojumi skrējiena “Apkārt Vaidavas ezeram” laikā

Šo sestdien, 9. jūlijā, jau 41. reizi norisināsies tradicionālais skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram”, kurā ir plānotas divas distances – bērnu grupām un tradicionālajai 11,7 km garajai distancei apkārt Vaidavas ezeram, kas norisināsies no plkst. 11.00 līdz 13.00.

Skrējiena laikā, no plkst. 10.50 līdz 11.50, ir paredzēts slēgt ceļa posmu “Vaidava–Rubene”. Daļēji, laikposmā no plkst. 11.10 līdz 12.30, tiks izmantots arī valsts galvenais autoceļš A3 “Inčukalns–Valmiera–Igaunijas robeža (Valka)”.

Aicinām transportlīdzekļu vadītājus būt uzmanīgiem un sekot līdzi izvietotajām ceļa zīmēm. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Skrējienu “Apkārt Vaidavas ezeram” organizē Valmieras novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Sporta klubs SPORTLAT”.

Plašāk par skrējienu “Apkārt Vaidavas ezeram” – ŠEIT.