Satiksmes ierobežojumi Rīgas un Skolas ielās Rūjienā

Rūjienas pilsētā aktīvi norit ielu infrastruktūras investīciju projektu īstenošana. Uzsākti sagatavošanās darbi pirms asfalta dilumkārtas ieklāšanas Rīgas ielas posmā no Blaumaņa līdz Pērnavas ielai. Norit skataku remontzonu asfaltēšana, krustojumu un apmaļu zonu frēzēšana.

Prognozējoši ceturtdien, 28. septembrī, uzsāks ieklāt asfalta dilumkārtas Rīgas ielas posmā no Blaumaņa līdz Pērnavas ielai un Skolas ielas posmā no Rīgas līdz Viestura ielai. Darbus plāno veikt secīgi, sākot ar Rīgas ielu. Plānots, ka tos īstenos nedēļas laikā – līdz 5. oktobrim.

Darbu laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi, bet būs nodrošināta ielu caurbraucamība. Aicinām autovadītājus būt pacietīgiem un, ja iespējams, izvēlēties citas ielas savu galamērķu sasniegšanai!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!