Satiksmes ierobežojumi MTB maratona posma Cēsis–Valmiera laikā

Sestdien, 23. aprīlī, ar Latvijas riteņbraukšanas klasiku Cēsis–Valmiera startēs Latvijas valsts mežu Kalnu divriteņu maratona jaunā sezona. Sacensību laikā Valmierā būs satiksmes ierobežojumi

Sestdien, 23. aprīlī, ar Latvijas riteņbraukšanas klasiku Cēsis–Valmiera startēs Latvijas valsts mežu Kalnu divriteņu maratona jaunā sezona. Sacensību laikā Valmierā būs satiksmes ierobežojumi.

No plkst.11.00 līdz 17.00 transporta kustībai būs slēgta Rīgas iela posmā no Katrīnas ielas līdz Tērbatas ielai.

SIA “VTU Valmiera” informē, ka 23.aprīlī no plkst.11.00 līdz 15.00 būs ierobežojumi autobusu kustībā. Sabiedriskais transports virzienā uz/ no Rūjienu, Valku, Burtniekiem (caur pieturvietu “Pidriķi”) un Ēveli tiks novirzīts pa apbraucamo ceļu. Pasažieru uzņemšana būs Valmieras autoostā un autobusu pieturā “Centrs” Kārļa Baumaņa ielā. Valmieras pilsētas 3., 5. un 9.maršruta autobusi kursēs pa Rīgas, Andreja Upīša un Rubenes ielu. Valmieras pilsētas 9.maršruta autobuss pasažierus neapkalpos autobusu pieturvietās “Kultūras centrs”, “Valleta”, “Tirgus” un “Apgabaltiesa”. 9.maršruta autobuss kursēs līdz Valmieras 2.vidusskolai.

Plašāk par sacensībām šeit.