Sarūpē personalizētu svētku dāvanu

Sarūpē personalizētu svētku dāvanu

Laikā, kad Valmieras novads iemirdzas krāšņajās svētku rotās un straujiem soļiem tuvojas Ziemas saulgrieži, ikviena sirdī pamazām iemājo svētku noskaņa. Gada sirsnīgākajos svētkos nereti mēdzam sagādāt kādu pārsteigumu saviem mīļajiem, tādēļ aicinām viesoties Valmieras Tūrisma informācijas centrā, lai iegādātos kādu no suvenīriem ar Valmieras simboliku! Viss suvenīru piedāvājums aplūkojams šeit.

Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Valmieras TIC) ieraudzīsi sportiskās līnijas suvenīrus – sporta somas, baltās un sulīgi dzeltenās Daliņa zeķes, ērtos polo kreklus, cepuri un stilīgas galvas lentas. Piemērotas dāvanas būs arī praktiskajiem – elegantas termopudeles, metāla krūzītes ar gravējumu vai unikāli trauki, ko radījuši Valmieras novada amatnieki, bet gardēžiem un tiem, kuriem sirdslieta maltīšu gatavošana – lina priekšauts, vitamīnu tēja, kas iesaiņota kārbā ar ainaviskākajiem pilsētas skatiem, vietējā biškopja sarūpētie gardumi, kā arī viens no populārākajiem Valmieras TIC suvenīriem – Latvijā pirmā pavārgrāmata  “tā pirmā pavāru grāmata 414 senas receptes no 18. gadsimta”. Un, protams, kur nu bez Valmieras novada kalendāra 2022. gadam!

Rūpējot svētku dāvanas, aicinām atbalstīt arī vietējos amatniekus, mājražotājus un tūrisma uzņēmējus, iegādājoties viņu produkciju vai dāvanu kartes. Valmieras TIC iespējams iegādāties Atpūtas parka AVOTI, Valmieras Olimpiskā centra, Valmiermuižas alus virtuves, Valmiermuižas staļļa un Virtuālās realitātes spēļu istabas dāvanu kartes.

Valmieras TIC esošos suvenīrus iespējams iegādāties arī attālināti, aizpildot pasūtījumu formu.

22. decembrī laukumā starp Valmieras Kultūras centru un t/c VALLETA norisināsies Ziemassvētku tirdziņš, bet līdz 24. decembrim aicinām viesoties Valmiermuižas viesistabā (Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža), kur mājo Ziemas saulgriežu dāvanu tirgotava. Vairāk šeit.

Valmieras TIC (Rīgas iela 10, Valmiera) ir atvērts apmeklētājiem no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 9.00-18.00. Ieeja tikai ar derīgu Covid-19 vakcinācijas/pārslimošanas sertifikātu.

Informāciju sagatavoja:
Zane Krūmiņa
Valmieras novada Tūrisma pārvaldes
Tūrisma mārketinga speciāliste
Mob. tālr.: 25437177