Sākusies uzņemšana pirmsinkubācijas programmā PINK

PINK

No 1. marta sākusies uzņemšana LIAA pirmsinkubācijas programmā (PINK)! Uzņemšana noslēgsies 20. martā plkst. 23.59. Neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi, jo LIAA Valmieras biznesa inkubatorā tiks uzņemti pirmie 20 pieteikumu iesniedzēji.

Instrukcija pieteikuma aizpildīšanai https://business.gov.lv/ platformā ŠEIT.

PINK skola ir programma, kura tev palīdzēs soli pa solim attīstīt savu biznesa ideju un pārbaudīt tās dzīvotspēju. Uzņēmēji un nozares speciālisti tevi iepazīstinās ar mūsdienu tirgus aktualitātēm un jaunumiem. Tev būs iespēja satikt un iepazīt sev līdzīgi domājošus cilvēkus, kuri būs tava komanda startam!

Pirmsinkubācijas programmas laikā tev būs iespēja praktiski trenēties un attīstīt savas prasmes, kā arī iegūt atbalstu un uzmundrinājumu no LIAA biznesa inkubatora komandas, citiem dalībniekiem un uzņēmēju kopienas. Pievienojies!

Informācijai – zvans draudzīgajai LIAA Valmieras biznesa inkubatora komandai (+371) 624 01098