Sākusies Ukrainas civiliedzīvotāju pieteikšanās latviešu valodas apmācībām A2 līmenī

Sākusies Ukrainas civiliedzīvotāju pieteikšanās latviešu valodas apmācībām A2 līmenī

Atsaucoties pieprasījumam, paplašinātas iespējas Ukrainas civiliedzīvotājiem apgūt latviešu valodas prasmes. Papildus Sabiedrības integrācijas fonda nodrošinātajām A1 valodas apmācībām, šobrīd ir atvērta pieteikšanās arī A2 līmeņa apmācībām nepilngadīgajiem Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri ieguvuši vidējo izglītību. Pieteikšanās līdz š.g. 15. oktobrim.

JAUNUMS! Piesakieties BEZMAKSAS A2 latviešu valodas apmācībām Ukrainas civiliedzīvotājiem!

  • Vidējo izglītību ieguvušajiem (no 17 gadiem) vismaz 120 stundu apjomā
  • Pieejami bezmaksas visā Latvijā
  • Klātienē, attālinātā vai jauktā formā

Atrodi sarakstā sev vispiemērotāko latviešu valodas kursu nodrošinātāju un sazinies ar pakalpojuma sniedzēju, lai pieteiktos.

Latviešu valodas kursu nodrošinātāji

НОВИНИ! Подайте заявку на БЕЗКОШТОВНЕ A2 навчання латиської мови для громадян України!

У відповідь на попит, було розширено можливості для громадян України вивчати латиську мову. Окрім мовної підготовки А1, яку проводить Фонд інтеграції суспільства, наразі відкрито прийом заявкок на навчання на рівень А2 для неповнолітніх громадян України, які мають середню освіту. Запис до 15 жовтня цього року.

  • Дорослим не менше 120 годин
  • Безкоштовно у всіх регіонах Латвії
  • Очна, дистанційна або змішана форми навчання

Знайдіть у списку найбільш підходящi курси латиської мови та зв’яжіться з учбовим закладом, щоб подати заявку.

Вивчення латиської мови для громадян України