Sākusies reģistrācija 40. skrējienam “Apkārt Vaidavas ezeram”

Skrējiens "Apkārt Vaidavas ezeram''

20. jūlijā sākusies reģistrācija dalībai skrējienā “Apkārt Vaidavas ezeram”, kas 21. augustā jau 40. reizi norisināsies Vaidavas pagasta Vaidavā.

Atšķirībā no aizvadītajiem gadiem šoreiz skrējēji uz startu dosies pievakarē, un par pozitīvu noskaņojumu gādās DJ Artis Volfs. No plkst. 17.50 startēs bērnu grupu dalībnieki, savukārt startu 11,7 km distancei apkārt ezeram dos plkst. 19.00. Dalībnieku apbalvošana plānota ap plkst. 21.30.

Reģistrācija dalībai skrējienā norisināsies tikai tiešsaistē, biedrības “Sporta klubs SPORTLAT” mājaslapā www.sportlat.lv līdz 17. augustam plkst. 23.59. Sacensību dienā pieteikšanas un dalības maksas apmaksa nebūs iespējama.

Sacensību nolikums publicēts www.valmierasnovads.lv un www.sportlat.lv.

Skrējienu “Apkārt Vaidavas ezeram” organizē Valmieras novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Sporta klubs SPORTLAT”.