Sākusies brāļu Bertānu meistarklase Valmierā

Šodien jau ceturto reizi Valmierā tiek atklāta brāļu Bertānu meistarklase, kur nedēļas garumā 12 -16 gadus veciem jauniešiem no visas Latvijas būs unikāla iespēja trenēties ar Eiropā un Amerikā pieredzi guvušo brāļu Bertānu dalību.  

Izcilie basketbolisti Dairis un Dāvis Bertāni ir gatavi dalīties savās zināšanās, lai tās sniegtu jaunajiem sportistiem ceļā uz savu mērķu sansiegšanu basketbolā.  Brāļiem Bertāniem šajā nedēļā pievienojas arī Valmieras novada profesionālie treneri, kuri ar jauniešiem ne tikai aizvadīs fiziskos treniņus laukumā, bet ārī atklās dažādus profesionālus trikus un dalīsies pieredzē.

Meistarklase tiek organizēta sadarbībā ar Bertānu Valmieras Basketbola skolu, Valmieras novada pašvaldību, Baltic Sports Agency, Sportland un Spalding.

Plašāka informācija lasāma šeit.