Saksofonu ansamblis “Valmieras meitenes” ielūdz uz satikšanos mūzikā koncertā “Marts. Meitenes. Mīlestība.”

Saksofonu ansamblis “Valmieras meitenes” 8.martā plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā ielūdz uz pavasarīgu un sievišķīgu satikšanos mūzikā koncertā „Marts. Meitenes. Mīlestība.”!
“Marts, kad pavasara reibums jau tik tuvu… Meitenes, kas izstaro sievišķību un ticību skaistajam… Mīlestība, kas vieno… Šādās sajūtās pacelsimies kopā ar koncerta dalībniekiem: saksofonu ansambli „Valmieras meitenes”, bigbendu „Valmieras puikas”, grupu „Silueti”, kā arī mūziķi un vakara vadītāju Renāru Veličko,” stāsta saksofonu ansambļa “Valmieras meitenes” vadītāja Agnese Geduševa-Jefimova.
Koncertā skanēs gan pašu radītas oriģinālkompozīcijas pavasarīgās un romantiskās noskaņās, gan arī dalībnieku iecienītākās latviešu un ārzemju melodijas.
Biļetes cena pie galdiņa: 10 EUR, uz paaugstinājuma – 7 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide no biļetes cenas. Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un elektroniski: www.bilesuparadize.lv .