Sāksies Labdarības bumbu rallija biļešu tirdzniecība

Sāksies Labdarības bumbu rallija biļešu tirdzniecība

Jau devītais gads, kad atkal tūkstošiem košu un krāsainu labdarības bumbiņu piedalīsies aizrautīgās sacensībās Gaujas Kazu krāces, izcīnot kādu no vietējo uzņēmēju sarūpētajām balvām. Arī šogad Valmieras dzimšanas dienas svētku apmeklētājus aicinām piedalīties Valmieras novada fonda (VNF) Labdarības bumbu rallijā, iegādājoties biļeti par vismaz vienu bumbiņu un dodot tai iespēju piedalīties aizraujošās sacensībās.

Labdarības bumbu rallijs ir sacensības, kurās ikviens, kurš iegādāsies biļeti, iegūs savu unikālo numuru, kuru VNF attiecīgi norādīs uz bumbiņas. Valmieras dzimšanas dienas svētku sestdienā, 22.jūlijā, plkst.17.20 visas bumbiņas tiks vienlaikus izbērtas Kazu krācēs. 50 bumbiņas, kas pirmās sasniegs finišu netālu no Rātsupītes, izcīnīs to biļešu īpašniekiem balvas – dāvanu kartes un labumus no vietējiem uzņēmējiem. Tāpat sacensību skatītājiem būs iespējams vērot Lielo bumbu ralliju, kurā sacentīsies novada uzņēmēju iegādātās bumbas.

Kā piedalīties? Jau ceturtdien, 20. jūlijā, no 12.00 līdz plkst. 21.00 VNF teltī Ziloņu ielā sāksies biļešu tirdzniecība, kur varēs saņemt bumbiņu unikālos numurus, ar kuriem startēt sacensībās Kazu krācēs. Viena bumbiņa – 3 eiro, divas bumbiņas – 5 eiro.

Lielo bumbu skrējienā pa Gaujas Kazu krācēm savu dalību apstiprinājuši SIA “4PLUS”, “Aimasa”, “AgroK”, “AJ Studija”, “Artifex Plus”, “Ceļu komforts”, “LVKV”, “Uzņēmējdarbības centrs” un “Vaidava Ceramics”. Pirmā uzņēmēju bumba, kas sasniegs finišu pie Rātsupītes, saņems veldzējošas dāvanas no Brenguļu un Valmiermuižas alus darītavām, saldu kliņģeri no “Saules kliņģeris” un iespēju apmeklēt “Skaņu istabu”. Ar savu dalību Lielo bumbu sacensībās uzņēmēji jau ir papildinājuši fonda projektu konkursa “Sev, tev, novadam” krājkasīti par 2250 eiro, ko rudenī novada iedzīvotāji konkursa ietvaros varēs saņemt savu ieceru un apkaimes projektu īstenošanai.

Jāuzsver, ka iepriekšējā gadā Labdarības bumbu rallijs papildināja fonda projektu konkursa krājkasīti par 5555 eiro. Tādējādi tika atbalstīta vietējo iniciatīvu īstenošana Valmieras novadā. Šogad VNF Bumbu rallija rīkošanu atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja:
Undīne Blumberga-Šakuna, VNF līdzekļu piesaistes speciāliste