Sākas Vidzemes slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūve

Otrdien, 2.augustā, tiks uzsākta Vidzemes slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūve, tāpēc uz laiku NMP un pacientu uzņemšanas nodaļa atradīsies citviet, bijušajās Vidzemes Rehabilitācijas centra telpās 1. stāvā B korpusā.

Ieeja NMP un pacientu uzņemšanas nodaļā notiks pa poliklīnikas durvīm un sekojot norādēm.

“Nodaļas pārbūves mērķis ir paplašināt nodaļu atbilstoši pieaugošajai pacientu plūsmai un epidemioloģiskajām prasībām. Tāpēc būtiski tiks pilnveidota Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļas infrastruktūra – pacientu un personāla ērtībām paplašinātas un funkcionāli iekārtotas telpas, izbūvēti individuālie boksi un paplašināts traumpunkts,”

komentē Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs.

Pārbūves darbi un iekārtu iegāde tiek veikta Projekta Nr. 9.3.2.0/17/I/006 “Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana Vidzemes slimnīcā, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” ietvaros. Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai.

Nacionālais attīstības plāns 2020 un Eiropas Reģionālās attīstības fonds
Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai.
Attēlā (no kreisās): pirms projekta pirmās būvsapulces – SIA “RS Būvnieks” būvuzraugs Andris Dūmiņš, Vidzemes slimnīcas Attīstības un mārketinga daļas vadītāja Jolanta Vaido, SIA “RS Būvnieks” būvuzraugs Raivo Soks, SIA “Aimasa” valdes priekšsēdētājs Sandris Apsīts, Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, SIA “Nams” valdes priekšsēdētājs Māris Malahovskis un Vidzemes slimnīcas projektu vadītāja Elita Staune.

Informāciju sagatavoja:
Benita Brila
SIA “Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste