Sākas NVA Karjeras nedēļa “Pilnveido prasmes, ieguldi nākotnē!”

Karjeras dienas 2023

23. janvārī sākas Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotā Karjeras nedēļa “Pilnveido prasmes, ieguldi nākotnē!”, kuras laikā norisināsies pasākumi ne vien darba meklētājiem, bet šogad arī darba devējiem un nodarbinātajiem. Karjeras nedēļas programmā būs gan NVA karjeras konsultantu meistarklases darba meklēšanas un karjeras plānošanas jautājumos, gan tiešsaistes semināri par  darba tirgus pieprasījuma prognozēšanu, par NVA darba devējiem piedāvātajiem personāla atlases pakalpojumiem un par iespēju nodarbinātajiem ar NVA atbalstu apgūt jaunas prasmes, gan tikšanās par darba un karjeras iespējām informācijas un komunikācijas tehnoloģiju, medicīnas un inženierzinātņu jomās, kā arī valsts pārvaldē.

Piedalīties NVA Karjeras nedēļas pasākumos var ikviens interesents. Lai pieteiktos dalībai, NVA tīmekļvietnes sadaļā “Karjeras nedēļa 2023” Jums ir jāizvēlas interesējošā aktivitāte un jāaizpilda pieteikuma anketa.

Ja meklējat darbu vai domājat par savu profesionālo nākotni, iesakām pieteikties un apmeklēt tiešsaistes pasākumus ar dažādu tautsaimniecības nozaru darba devējiem.

Tikšanās laikā ar Latvijas Universitātes Rīgas medicīnas koledžas pārstāvi uzzināsiet par iespēju apgūt māsas palīga profesiju, ko Latvijas Universitātes Rīgas medicīnas koledžā organizē NVA pēc Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas un Paula Stradiņa  klīniskās universitātes slimnīcas pieprasījuma, par iespējām apgūt ārstniecības iestādēs pieprasītās ārsta palīga, masiera un optometrista asistenta profesijas.

Tiekoties ar globāla un inovatīva IT produkta uzņēmuma “EIS group Latvia” pārstāvi,  uzzināsiet par aktualitātēm IKT nozarē, uzņēmumu un darba iespējām tajā.

Viena no perspektīvākajām darba tirgū ir inženierzinātņu nozare, tiek prognozēts, ka šajā nozarē darbaspēka pieprasījums būs nemainīgi augošs tuvākajos 10 gados. NVA Karjeras nedēļas laikā Jums ir iespēja vairāk uzzināt par uzņēmumu “Aerones engineering”, kas ir pasaules līderis vēja turbīnu lāpstiņu inspekciju un apkopes robotikas jomā, un karjeras iespējām tajā. Uzņēmumā šobrīd ir 15 vakances dažādu līmeņu un profesiju darbiniekiem.

Šobrīd ikviena cilvēka dzīvē drošības un aizsardzības jēdziens ir ieguvis īpašu nozīmi. Ja Jūs interesē valsts aizsardzība un drošība, ja savu karjeru vēlaties saistīt ar  Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Valsts policiju vai Ieslodzījuma vietu pārvaldi, piesakieties un piedalieties tiešsaistes pasākumā par darba un karjeras iespējām valsts pārvaldes struktūrās.

Darba devējus aicinām uz tikšanos ar NVA ekspertiem, kuri informēs par NVA atbalstu vajadzīgo darbinieku piesaistē un apmācībā, NVA rīkotajām atlasēm un tikšanās iespējām ar darba meklētājiem gan klātienē, gan tiešsaistē, izskaidros NVA CV un vakanču portāla (cvvp.nva.gov.lv) funkcionalitāti, patstāvīgi reģistrējot vakances un meklējot atbilstošus darbiniekus.

Interese par  NVA Karjeras nedēļas pasākumiem ir ļoti liela, dažām aktivitātēm pieteikšanās jau ir noslēgusies, jo sasniegts maksimālais dalībnieku skaits. Ņemot vērā lielu pieprasījumu pēc NVA karjeras konsultantu meistarklasēm, ir ieplānotas divas papildu meistarklases –  “Karjeras mērķu izvirzīšana un sasniegšana”, kas 26.janvārī sāksies plkst. 13.00, un  “Savu resursu un kompetenču apzināšana, veiksmīgiem darba meklējumiem”, kas norisināsies 27.janvārī no plkst. 13.00. līdz 14.00.

NVA Karjeras nedēļas tiešsaistes pasākumi Zoom platformā:

 • 23. janvārī no plkst. 11.00 līdz 12.00seminārs darba devējiem “Nodarbinātības valsts aģentūras personāla atlases pakalpojumi darba devējiem”.
 • 23.janvārī no plkst.16.00 līdz 17.00tikšanās ar Latvijas Universitātes Rīgas medicīnas koledžas pārstāvi “Nākotnes perspektīva: medicīnas nozare”.
 • 24.janvārī no plkst. 11.00 līdz 12.00seminārs nodarbinātajiem “Nodarbinātības valsts aģentūras organizētās apmācības nodarbinātajiem”. (Pieteikšanās noslēgusies)
 • 24.janvārī no plkst.16.00 līdz 17.00 tikšanās ar SIA “EIS group Latvia” “Nākotnes perspektīva: informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozare”.
 • 25.janvārī no plkst. 11.00 līdz 12.00seminārs “Pieprasītākās profesijas īstermiņa darba tirgus prognozē”.  (Pieteikšanās noslēgusies)
 • 25.janvārī no plkst.16.00 līdz 17.00 tikšanās ar Ieslodzījuma vietu pārvaldes, Valsts policijas un Nacionālo bruņoto spēku pārstāvjiem “Nākotnes perspektīva:  valsts pārvalde, drošība, aizsardzība”.
 • 26.janvārī no plkst. 11.00 līdz 12.00meistarklase “Savu resursu un kompetenču apzināšana veiksmīgiem darba meklējumiem”. (Pieteikšanās noslēgusies)
 • 26.janvārī no plkst.13.00 līdz 14.00 – meistarklase “Karjeras mērķu izvirzīšana un sasniegšana”.
 • 26.janvārī no plkst.16.00 līdz 17.00tikšanās ar SIA “Aerones Engineering” pārstāvjiem “Nākotnes perspektīva: inženierzinātņu nozare”.
 • 27.janvārī no plkst.11.00 līdz 12.00meistarklase “Karjeras mērķu izvirzīšana un sasniegšana”. (Pieteikšanās noslēgusies)
 • 27.janvārī no plkst.13.00 līdz 14.00meistarklase “Savu resursu un kompetenču apzināšana veiksmīgiem darba meklējumiem”.

NVA filiāles visā Latvijā rīkos arī klātienes seminārus gan darba devējiem un nodarbinātajiem, gan darba meklētājiem par NVA atbalstu personāla piesaistē, mācību iespējām, darba tirgus prognozēm, darba meklēšanas metodēm un savas karjeras vadību. Informāciju par Karjeras nedēļas klātienes pasākumiem Jūs varat iegūt tuvākajā NVA filiālē!