Sajūtu parkā koncertu ciklā “Mūda” koncertēs Aija Andrejeva TRIO

Izkust zaļajos atomos, izplūst, pārvērsties zaļajā domā.” /I. Ziedonis/
Jau trešo vasaru Valmierā norisinās koncertu cikls “Mūda” – mūzika dabā. Sajūtu koncerti ir muzikāls baudījums, kura laikā izvēlētā norises vieta kļūst par neierastu, vēl neapgūtu skatuvi un vienlaikus – skaistu ainavisko scenogrāfiju.

Šovasar “Mūda” koncertus caurvīs tematiskā ievirze: mežs. Mežs ir dabas templis. Tas atjauno un dod enerģiju caur viselementārākajām maņām. Tā ir “es” sakārtošana, meditācija. Atgriešanās pie vienkāršības un pirmavota – dabas. Arī šovasar aicinām Tevi būt sajūtu “Mūdā”!

9.jūlijā plkst. 20.00 Sajūtu parka teritorijā (pie lielās liepas) Aija Andrejeva TRIO.
Koncertā izskanēs dziedātājas Aijas Andrejevas lielākie hiti intīmā gaisotnē pašas skatuves mākslinieces Aijas Andrejevas, ģitārista, producenta un komponista Kaspara Ansona, kā arī džeza pianista un komponista Toma Mikāla izpildījumā. Stāsti un mūzika priekšplānā, vairāk atkailināti nervu gali un brīnišķīga iespēja koncerta laikā māksliniekiem satikties tuvāk ar savu klausītāju!

Informācija koncerta apmeklētājiem:

– biļetes cena: 15 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide. Bērniem līdz 2 gadu vecumam biļete nav nepieciešama;
– biļetes pirms koncerta varēs iegādāties arī norises vietā;
– būs sarūpēti sēžammaisi, taču ērtībai var ņemt līdzi arī savu piknika krēslu, sēžamspilvenu vai pledu;
– aicinām padomāt par ērtu, laika apstākļiem piemērotu apģērbu;
– plašāka informācija un biļešu iegāde elektroniski: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/117754