Šajā nedēļas nogalē Strenčos un Valmierā norisināsies izbraukuma vakcinācija

Ātri un ērti – nāc un vakcinējies!

Šonedēļ Valmieras novadā iedzīvotājiem būs iespēja saņemt vakcīnu pret Covid-19 divās izbraukuma vakcinācijās – 11. februārī Strenčos un 13. februārī Valmierā.

Piektdien, 11. februārī, no plkst. 14.00 līdz 18.00 Strenču Kultūras centrā bez iepriekšējas pieteikšanās būs iespēja veikt primāro vakcināciju vai saņemt balstvakcīnu.

Svētdien, 13. februārī, no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00 Valmieras Kultūras centrā būs atvērts vakcinācijas centrs, un arī šeit iedzīvotāji varēs veikt primāro vakcināciju vai saņemt balstvakcīnu. Vakcinācijai nepieciešams iepriekš pieteikties vietnē www.manavakcina.lv vai zvanīt pa tālr. 8989.

Gan Strenčos, gan Valmierā vakcinācija notiks ar vakcīnām Moderna un Pfizer, kā arī ar Johnson&Johnson vakcīnu Janssen.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara). Ārsti iesaka pirms vakcinācijas paēst un, ja iespējams, atpūsties.

Informācija par visiem vakcinācijas pret Covid-19 kabinetiem Valmieras novadā pieejama šeit.

Saskaņā ar Nacionālā veselības dienesta apkopotajiem datiem līdz šī gada janvāra vidum primāro vakcinācijas kursu bija noslēdzis 71 % Valmieras novada iedzīvotāju, savukārt balstvakcīnu bija saņēmusi teju ceturtā daļa no primāro vakcinācijas kursu noslēgušajiem novada iedzīvotājiem.