Sagaidīsim Jauno gadu kopā Valmieras novadā!

Lai laimīgs Jaunais gads un mēs tajā!

Balles

 • 30.decembrī plkst. 19.00 notiks Mazsalacas apvienības Gada balle – paldies vārdi, amatiermākslas kolektīvu sveicieni un ballēšanās ar “Vēja runu”. Pieteikšanās un galdiņu rezervācija, zvanot pa tālruni 26645713. Biļetes cena ir 15.00 EUR.
 • 30.decembrī plkst. 20.00 Matīšu Tautas namā notiks gadumijas balle ar groziņiem pie galdiņiem. Ieejas maksa ir 5 EUR. Galdiņu lūdzam pieteikt, zvanot pa tālruni 29457698 vai 29697319.
 • 30.decembrī plkst. 22.00 Burtnieku Kultūras centrā aicinām uz Vecgada balli. Spēlēs grupa “Zēgervaldes trio”. Ieejas maksa ir 3 EUR. Galdiņu rezervācija, zvanot pa tālruni 26499865.
 • Jaungada sagaidīšana Jērcēnu Tautas namā norisināsies 31. decembrī no plkst. 20.00. Lūdzam ņemt līdzi labu garastāvokli, groziņu, kā arī padomāt par svētku aktivitāti.
 • 31.decembrī no plkst. 22.00 aicinām uz Jaungada sagaidīšanu Valmieras Kultūras centrā – izklaidējoša programma ar vakara vadītāju Edgaru Žukovski un lustīga balle ar grupu “Papīra lidmašīnas”. Balle būs pie galdiņiem, līdzi aicinām ņemt groziņu. Biļetes cena pie galdiņa ir 15 EUR, ieejas biļete ir 10 EUR.
 • 31.decembrī plkst. 22.00 Naukšēnu Kultūras namā notiks Jaungada sagaidīšanas balle kopā ar grupu “Trešās brigādes Amulets”. Ja vakaru vēlaties pavadīt pie galdiņa, lūdzam pieteikties, zvanot pa tālruni 29438652. Ieeja ir 7 EUR.
 • 31.decembrī plkst. 22.00 Rūjienas Kultūras centrā notiks Jaunā gada masku balle kopā ar grupu “Lauku muzikanti”. Ieeja ir 7 EUR. Galdiņu rezervācija, zvanot pa tālruni 28676230.
 • 1.janvārī plkst. 00.30 Brenguļu Kultūras namā aicinām uz Jaungada balli kopā ar grupu “Alianse”. Ieejas maksa ir 5 EUR. Galdiņus var rezervēt, zvanot pa tālruni 25712731.
 • 1.janvārī no plkst. 00.30 Jaungada balle kopā ar grupu “Tauriņdeja” notiks Bērzaines Tautas namā. Ieeja ir 6 EUR.
 • 1.janvārī no plkst. 01.00 Vaidavas Kultūras un amatniecības centrā notiks Jaungada nakts balle kopā ar grupu “Muiža”. Galdiņu rezervācija, zvanot pa tālruni 27891681. Ieeja ir 6 EUR.

Gaismas un skaņas saspēle

 • No 30. decembra līdz 1. janvārim Valmierā, Vienības laukumā uzmirdzēs vērienīgs gaismu un video projekciju šovs – multimediāls “Dinamiskās pilsētas” stāsts, bet Pārgaujā, Amatnieku parkā varēs apskatīt gaismas instalāciju “Melnā zvaigzne”. Plašāk šeit.
 • No 31. decembra plkst. 20.00 līdz 1. janvāra plkst. 1.00 Strenčos un Sedā laukumos pie svētku egles notiks gaismas un skaņas spēles.
 • Gada nogalē smelies gaismas maģisko spēku un gūsti prieku dzīvnieku sabiedrībā Mini Zoo “Mežiņos”. Gaismas takas viesiem atvērtas 30., 31. decembrī un 1. janvārī no plkst. 17.00 līdz 19.00. Ieejas maksa: 4.00 EUR pieaugušajiem, 3.00 EUR bērniem (2–18g.v.) un pensionāriem. Barības trauciņš dzīvniekiem – 1 EUR. Vairāk informācijas, zvanot pa tālruni 29198221.

Aktīvā atpūta

 • Līdz 1. janvāra plkst. 20.00 aicinām ikvienu piedalīties Mazsalacas sportiskā izaicinājumā. Mazsalacas un Skaņkalnes ielās, Valtenberģu muižas parka takās izveidoti svētku maršruti – rūķa cepure, rūķa zeķe un Ziemassvētku zieda kontūra. Sportisko izaicinājumu var veikt, nūjojot, soļojot vai skrienot. Lai piedalītos izaicinājumā, jālejuplādē un jāpiereģistrējas lietotnē “Strava”. Izaicinājuma desmit aktīvākie, radošākie (dalīšanās ar foto mirkļiem) dalībnieki tiks apbalvoti ar pārsteiguma balvām.
 • Lai popularizētu florbolu un aicinātu gada nogali pavadīt aktīvi, 30. decembrī plkst. 18.00 sporta centrā “Kaimiņi” Brenguļos tiks organizēts Vecgada 3×3 florbola turnīrs. Tajā piedalīties var ikviens, kurš sasniedzis septiņu gadu vecumu. Katra komanda turnīram var pieteikt četrus dalībniekus (3 spēlētāji+1 rezerves spēlētājs). Pieteikties sacensībām iepriekš iespējams šeit, bet vēlā pieteikšanās būs iespējama arī uz vietas sporta centrā “Kaimiņi”. Sacensību nolikumu apskati šeit.
 • 30.decembrī plkst. 19.00 Ēveles pamatskolā tiks organizēts nakts volejbola turnīrs. Tajā piedalīties var ikviens, jo uz turnīru nav jāierodas jau kopā ar komandu – tās pēc izlozes principa tiks veidotas uz vietas. Dalībniekiem nepieciešams pieteikties iepriekš, sazinoties ar sacensību galveno tiesnesi Guntaru Zīveru pa tālr. 26236188, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu un tālruni saziņai. Pirmo trīs vietu ieguvēju komandas tiks apbalvotas ar medaļām un pārsteiguma balvām. Ar sacensību nolikumu var iepazīties šeit.
 • 31.decembrī un 1. janvārī aicinām uz Jaungada publisko slidošanu Valmieras Olimpiskajā centrā (maksas norises). Plašāk šeit.

Izstādes

 • Decembrī Naukšēnu Cilvēkmuzejā skatāma eņģeļu izstāde ”Svētku laiks”.
 • Līdz 20. janvārim pie Naukšēnu Cilvēkmuzeja skatāma vides izstāde “Ziemas zīmē”.
 • Mazsalacas Kultūras centra skatlogos apskatāma Amatu mājas keramikas darbnīcas porcelāna izstāde “Ziemassvētku rotas”.
 • Līdz 5. janvārim Valmieras Kultūras centrā aicinām apskatīt Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas un profesionālās ievirzes izglītības programmas “Vizuāli plastiskā māksla” audzēkņu darbu izstāde “Balle ledus pilī”.
 • Valmieras Mūzikas skolā skatāma Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas skolotājas Ineses Jurjānes-Jercumas darbu izstāde.
 • Amatu mājā Mazsalacā skatāma rokdarbu izstāde “Sarkans, zaļš un balts”.
 • Līdz 27. janvārim Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā – Ziemassvētku un Jaungada apsveikuma kartīšu izstāde.