Sagaidi Ziemassvētkus ar Brīnumu kalendāru!

Kad zemi pārklāj vieglu sniegpārslu virpulis un visapkārt iemirdzas spoži rotājumi, ir sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Lai noķertu svētku noskaņu jau pašā ziemas sākumā un aizvadītu gaidīšanas laiku radoši, aktīvi un sirdssilti, aicinām atklāt pārsteigumus Valmieras novada Brīnumu kalendārā no 1. līdz 24. decembrim!

Visit Valmiera sociālo mediju Facebook un Instagram kontos katru dienu no decembra sākuma līdz pat Ziemassvētku vakaram tiks atvērts viens Brīnumu kalendāra lodziņš. Tur varēsi atrast idejas radošām aktivitātēm, kas liks mājai ievīties siltās noskaņās un ļaus noķert patiesu svētku sajūtu. Ziemas prieku aktivitātes ieviesīs īstu jautrības garu ikvienā kompānijā, savukārt labie darbi vairos sirsnīgus smaidus. Dāvanas spēlēs paslēpes visneparastākajās vietās, dažādi īpašie piedāvājumi pārsteigs un iedvesmos vēl nebijušiem pieredzējumiem.

Brīnumu kalendārs veidots sadarbībā ar čaklākajiem svētku darboņiem – Valmieras novada tūrisma uzņēmējiem.

Ienes neviltotu prieku un svētku burvību savās mājās ar Valmieras novada Brīnumu kalendāru – sagaidīsim svētkus kopā!

Informāciju sagatavoja: Linda Zīle, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes Tūrisma mārketinga speciāliste, mob. tālr.: 26332213, visit.valmiera.lv