“Sadales tīkls” aicina Valmieras uzņēmējus piedalīties reģionālajā vizītē par aktualitātēm

Sadales tīkls

AS “Sadales tīkls” sadarbībā ar novadu un valstspilsētu pašvaldībām aicina Latvijas uzņēmējus uz tikšanos, lai klātienē dalītos ar uzņēmumiem noderīgu informāciju par šā brīža aktualitātēm, tai skaitā gaidāmajām izmaiņām tarifos, aktualitātēm elektroenerģijas ražošanas jomā (fakti un prognozes), pakalpojumu jaunumiem. 26. maijā uz tikšanos aicināti Valmieras uzņēmēji!

Tikšanās notiks ceturtdien, 26. maijā, plkst.10:00 SIA “Valmieras namsaimnieks” ēkā, Semināra ielā 2A.

Tikšanās laikā “Sadales tīkla” speciālisti informēs par jaunumiem un sniegs atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem. Tiks sniegti arī ieteikumi efektīvākam elektroenerģijas pieslēgumam.

Interesenti aicināti reģistrēties vizītei uzņēmuma mājaslapā.

Informē: Alīna Kozlovska | ārējās komunikācijas vadītāja | AS “Sadales tīkls”