SAAP “Mežs” noslēgusies Urban Sports Camp skeitborda un BMX nedēļas nogale

Urban Sports Camp

No 3. līdz 5. augustam Sporta un aktīvās atpūtas parkā “Mežs” norisinājās Urban Sports Camp otrā daļa ar BMX un skeitborda programmu, pulcējot vairākus desmitus profesionālus BMX braucējus un skeitbordistus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas.

Ceturtdien vairāk nekā 30 jaunieši pirmo reizi izmēģināja savus spēkus, braucot ar BMX un skeitbordu. Savukārt piektdien, līdzīgi kā aizvadītajā nedēļā, notika sabraukāšanās abos sporta veidos, tikai šoreiz ar labākā trika koncepta sacensībām, kur tika apbalvoti labāko triku izpildītāji.

5. augustā Urban Sports Camp 2023 noslēdzās ar BMX un Skeitborda sacensībām, kur labākie abu disciplīnu braucēji cīnījās par iespēju pārstāvēt Latviju leģendārajās Simple Session sacensībās Igaunijā. Uzvaras laurus BMX PRO grupā plūca somu sportists Joonas Peijari, otrais palika rīdzinieks Rihards Briņķis, savukārt trešais – Krists Kaņuks no Valmieras. Ņemot vērā faktu, ka Simple Session kvalificējas trīs labākie latvieši, šis gods pirmo reizi vēsturē pienākās trešajam labākajam latvietim, valmierietim Ņikitam Vinogradovam. Skeitborda disciplīnā uzvaru guva Artūrs Bogdanovičs, otro vietu izcīnīja Niklāvs Vētra, savukārt trešais – Rūdolfs Rorbahs.

Lai arī laikapstākļi šajās dienās bija mainīgi, ik pa brīdim stipri līstot, Urban Sports Camp noslēdzies ļoti veiksmīgi, par ko liecina pašu braucēju sajūsma atrasties Valmierā un izbaudīt lielisko pilsētas atmosfēru. Šis festivāls varētu kļūt par tradīciju, sagaidot arī nākamgad vēl jaudīgākā formātā un piesaistot starptautisku auditoriju.

Video un fotogrāfijas no Urban Sports Camp abu nedēļu norisēm, kā arī visu aktuālo informāciju var atrast Instagram profilā @urbansportscamp23.

Paldies pasākuma atbalstītājiem un īpašs paldies Valmieras novada pašvaldībai, Valmieras jaunatnes centram “Vinda” par iespēju un atbalstu.

Informācija: organizators Ingus Rutulis

Foto: Klāvs Krūmiņš