Rūjienas vidusskolas erudīcijas spēle “KO TU?” piedzīvos piekto sezonu

No 22. — 24. novembrim Rūjienas kultūras centrā atgriezīsies viens no gaidītākajiem notikumiem Rūjienas vidusskolā. Krāšņs šovs, unikāla atmosfēra un āķīgi izaicinājumi — tāda būs “KO TU?” 5. sezona!

“Esmu pārliecināts, ka erudīcijas šovs “KO TU?” Rūjienas vidusskolā kļuvis par jaunu un unikālu tradīciju. Katru gadu, tieši novembrī, skolēnu pašpārvaldes komanda strādā pie jauna un īpaši izmeklēta spēles satura. Pirmās idejas par šāda koncepta spēli radās 2018. gadā, kad svinējām Latvijas simtgadi. Šovs ir mainījies, audzis un piedzīvojis vairāk nekā 10 interpretācijas — virtuālo, pagalma un tiešsaistes spēli. Šogad, aizvadot piekto sezonu, atgriezīsimies pie klātienes formāta Rūjienas kultūras centrā,” pauž spēles producents, Rūjienas vidusskolas skolēnu pašpārvaldes prezidents Jēkabs Jostsons.

Erudīcijas spēle “KO TU?” ir alternatīva ierastajām viktorīnām un prāta spēlēm. “KO TU?” vīzija – prasmīgi apvienotas akadēmiskās zināšanas, pasaules aktualitātes ar mūsdienu tehnoloģiju moderno un kontrastējošo vidi.

“Erudīcijas spēle “KO TU?” sniedz lielisku iespēju jauniešiem apkopot savas zināšanas un prasmes, veidojot erudīcijas šovu no plānošanas līdz vadīšanai. Katru gadu skolēnu pašpārvaldes komanda iegulda lielu gatavošanās darbu, lai šova uzdevumi būtu jauni, neredzēti un aktuāli. Organizējot erudīcijas spēli “KO TU?” pašpārvaldes komanda saliedējas, jo šova tapšanas process prasa brīvā laika ieguldījumu Rūjienas vidusskolas kopienas stiprināšanā,” piebilst skolēnu pašpārvaldes konsultante Aiga Siliņa.

Spēles norisē iekļauti zinātniski eksperimenti, koši gaismas šovi un video projekcijas, kā arī interaktīvās balsošanas lietotnes. Viens no erudīcijas spēles mērķiem ir stiprināta pilsoniskā un patriotiskā piederība Latvijai un Rūjienas vidusskolai. “KO TU?” norisē skolēni lieto kompetenču pieejā iegūtās zināšanas, kā arī attīsta komunikācijas un argumentēšanas prasmes.

Spēli atbalsta – Rūjienas saldējums, tirdzniecības centrs “Valleta” un Naukšēnu dzērieni.

Informāciju sagatavoja Rūjienas vidusskola