Rūjienas vidusskolā plaša Ziemassvētku gaidīšanas programma

“Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir brīdis, kad svētku noskaņa un sajūtas valda visapkārt, bet pats svarīgākais, lai Ziemassvētku sajūta, dāvāšanas prieks, pateicība un mīlestība dzīvotu katra cilvēka, gan liela, gan maza, sirdī,” apgalvo Rūjienas vidusskolas direktores vietniece Aiga Siliņa.

Lai radītu svētku sajūtu gan sirdīs, gan skolas ēkās, Rūjienas vidusskolā notiek aktīva gatavošanās ziemas saulgriežu svinībām. Klašu kolektīvi gatavo svētku iestudējumus, koncertus un pārsteigumus, ar kuriem iepriecināt savus vecākus un draugus. Tiek rakstītas vēstules Ziemassvētku vecītim, aicinot viņu pie sevis ciemos, un aktīvi rosās arī skolēnu vecāki, kuri kopā ar rūķiem radīs pārsteigumus klašu eglītēs.

Svētkiem gatavojas arī skolēnu pašpārvalde un jaunizveidotā “izaugsmes grupa”. Pašu rokām tiek gatavoti Ziemassvētku dekori un uzburta svētku vīzija. Viens no galvenajiem šī gada akcentiem skolas vidē – klašu fotogrāfijas.

Ziemas saulgriežu laikā ir svarīgi mācīties ne tikai saņemt, bet arī dot. Rūjienas vidusskola 21. decembra rītā aizvadīs tradicionālo Labdarības tirdziņu. Ziedotie līdzekļi tiks nogādāti līdz pat maratona “Dod pieci!” stikla studijai Doma laukumā. Šī gada labdarības maratons “Dod pieci!”, solidarizējoties ar Ukrainas tautu, aicina atbalstīt Latvijā nonākušos ukraiņu bērnus.

Mums katram ikdienā ir nepieciešams kāds gaismas stars, kas sasilda un rāda ceļu. 22. decembrī plkst. 18.00 Rūjienas kultūras namā norisināsies Rūjienas vidusskolas Ziemassvētku koncerts “Gaismas ceļš” un nominācijas “Gada skolēns” apbalvošana. Lai koncerta noskaņas un bērnu radīšanas prieks iepriecina ikvienu skatītāju!

Gaismu sauca, gaisma ausa. Gaišus un sirdsmīļus svētkus!

Informāciju sagatavoja: Rūjienas vidusskola