Rūjienas vidusskola aicina uz pavasarīgu kopābūšanu

Rūjienas vidusskola aicina uz pavasarīgu kopābūšanu

Tuvojoties Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai un svinot pavasara atnākšanu, 3. maija vakarā plkst.18.00 Rūjienas vidusskolas skolēni tiksies pavasara noskaņu koncertā “Kopā būt”. Aicinām ikvienu, kurš vēlas kopā ar mums priecāties par skolēnu radītajiem priekšnesumiem!

Skolotāji un kolektīvu vadītāji – A. Burve, G. Burvis, D. Gailīte, I. Leska, G. Brenčevs, G. Kalniņa, H. Kluce un A. Siliņa – izveidojuši plašu un pavsara noskaņās balstītu koncerta programmu.

Koncertā piedalīsies 1.-3., 4., 5. – 9. klašu tautisko deju kolektīvi, 2.-3. klases koris, zēnu koris, meiteņu koris, 1. – 3. klases ansamblis, Rūjienas vidusskolas pūtēju orķestris, kā arī instrumentspēles ansambļi.

Šogad ar mums kopā uzstāsies topošie pirmklasnieki, PII Vārpiņa “Bitīšu” un “Spārīšu” grupu dejotāji.

Rūjienas vidusskolas pavasara koncerts “Kopā būt” notiks 3. maijā plkst. 18.00 Rūjienas kultūras namā.

Informāciju sagatavoja:

Rūjienas vidusskola