Rūjienas vidusskola aicina uz pavasara koncertu

Rūjienas vidusskola aicina uz pavasara koncertu

Tuvojoties skolēnu vasaras brīvlaikam, 26. maija vakarā Rūjienas vidusskolas skolēni tiksies pavasara noskaņu koncertā “Kur saulīte rotājas”. Aicinām ikvienu, kurš vēlas kopā ar mums priecāties par skolēnu spēju, pēc tik gara perioda, atkal uzkāpt uz skatuves un radīt priekšnesumu! Bērni cenšas no sirds un ļoti jūs gaidīs!

Skolotāji un kolektīvu vadītāji – A. Burve, D. Gailīte, I. Leska, G. Brenčevs, G. Kalniņa un A. Siliņa – izveidojuši plašu un pavsara noskaņās balstītu koncerta programmu.

Koncertā piedalīsies 1. – 3. klašu tautisko deju kolektīvi, 2. – 3. klases koris, zēnu koris, meiteņu koris, jauktais koris, 3. klase ar muzikālu izpildījumu, Rūjienas vidusskolas pūtēju orķestris, kā arī instrumentspēles skolēni, flautu ansamblis un 4. – 5. klašu skolēni ar latviešu tautasdziesmu izlasi.

Rūjienas vidusskolas pavasara koncerts “Kur saulīte rotājas” notiks 26. maijā plkst. 17.00 Rūjienas kultūras namā.