Rūjienas Tautskolā notiks veselības veicināšanas nodarbības

Iedzīvotāji aicināti piedalīties divās interaktīvās veselības veicināšanas nodarbībās, kas norisināsies 19. septembrī Rūjienas Tautskolā (Skolas ielā 8A, Rūjienā).

Pirmā nodarbība sāksies plkst. 17.00, un tajā uzzināsi par kaloriju daudzumu produktos – kā lai ikdienā orientējas produktu marķējumos, kas ir uzturvērtība un kalorijas. Sabalansēts uzturs, ievērojot kaloriju daudzumu un enerģijas uzņemšanu.

Otrajā nodarbībā no plkst. 18.00 uzzināsi vairāk par cukura daudzumu produktos. Tiks sniegtas atbildes uz tādiem jautājumiem kā – kādi cukuri ir pieejami Latvijā, kā orientēties un nepazust informācijas daudzumā par dažādiem cukuriem, cik daudz cukura drīkst uzņemt.

Nodarbības ietvaros tiks mērīts cukura daudzums ikdienā biežāk lietotajos produktos.

Papildu informācija pa tālruni 26397236 (Gita)

Nodarbības norisinās bez maksas projekta Nr.9.2.4.2./16/I/053 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Rūjienas apvienības iedzīvotājiem” ietvaros.