Rūjienas tautskolā notiks nodarbības garīgās veselības veicināšanai

12. maijā Rūjienas Tautskolā (Skolas iela 8A, Rūjiena) ikviens aicināts piedalīties bezmaksas interaktīvās nodarbībās iedzīvotāju garīgās veselības veicināšanai, ko vadīs klīniskā psiholoģe Sandra Slūka. Sandra saka: “Man būt par psihologu nav tikai darbs. Tas ir aicinājums, hobijs un dzīves vērtība.”.

No plkst. 16.00 līdz 17.30 lekcija “Veiksmīgas komunikācijas aspekti paaudžu starpā”. To īpaši aicināti apmeklēt seniori.

Nesaskaņas un konflikti paaudžu starpā ir bijuši vienmēr. Kā saglabāt labas attiecības ar dažāda vecuma cilvēkiem? Nodarbības laikā tiks pievērsta uzmanība katras paaudzes vajadzībām, vērtībām un attieksmēm, kas ietekmē komunikāciju. Tiks aplūkotas arī veiksmīgas saskarsmes pamatprincipi.

No plkst. 17.45 līdz 19.15 lekcija “Kā stiprināt mentālo veselību un labsajūtu?”.

Nodarbības laikā tiks aplūkotas biežāk sastopamās mentālās veselības grūtības (stress, depresija, izdegšana, u.c.), kā arī profilakses un palīdzības iespējas.

Vēlama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 26397236 (Gita).

Nodarbības norisinās projekta Nr.9.2.4.2./16/I/053 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Rūjienas apvienības iedzīvotājiem” ietvaros.