Rūjienas Tautskolā notiks bezmaksas mākslas terapijas nodarbības

Ikviens interesants aicināts piedalīties bezmaksas mākslas terapijas nodarbībās, kas norisināsies Rūjienas Tautskolā 15. un 22. februārī no plkst. 17.00. Nodarbības vadīs mākslas terapeite Iveta Jermolājeva.

Mākslas terapijā cilvēks tiek aicināts savas domas, jūtas un vajadzības uzzīmēt, uzgleznot, izveidot no māla vai plastilīna, salikt kā kolāžu no attēliem vai atrast citu piemērotu mākslinieciskās izteiksmes veidu. Svarīgs ir radošais process un tā rezultāts, pārdomas un arī saruna ar mākslas terapeitu pēc radošā procesa, ņemot vērā katra vēlmes un iespējas. Nodarbībās dalībniekiem tiks veidots priekšstats par to, kas ir mākslas terapija, dalībnieki tiks iepazīstināti ar tās veidiem un tiks sniegtas atbildes uz to, kādos gadījumos tā palīdz.

Nodarbības norisināsies “zaļajā” režīmā – dalībniekiem jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Papildu informācija un pieteikšanās pa tālruni 26397236 (Gita).

Pasākums tiek īstenots projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Rūjienas apvienības iedzīvotājiem” ietvaros.

Foto: www.pexels.com

Informāciju sagatavoja:

Madara Ribozola

Valmieras novada pašvaldības

Attīstības pārvaldes, Projektu vadības nodaļas

Projektu vadītāja