Rūjienas Tautskolā būs izglītojoši pasākumi “Onkoloģiskās saslimšanas un to profilakse”

15. martā Rūjienas Tautskolā plkst. 13.30 un plkst. 17.00 notiks izglītojoši pasākumi “Onkoloģiskās saslimšanas un to profilakse”. Pasākumu ietvaros tiks vērsta uzmanība onkoloģisko slimību agrīnai diagnostikai arī, piemēram, atkarībā no dzimuma un vecuma, slimību riska faktoriem, simptomiem, kas liecina par nepieciešamību vērsties pie ārsta, uztura pamatprincipiem vēža riska mazināšanai u.tml. Pirmā pasākuma galvenā mērķauditorija – seniori, otrā pasākuma mērķauditorija – visi iedzīvotāji.

Pieredzē un zināšanās dalīsies Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” Hematoloģijas nodaļas virsmāsa, Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes lektore Veselības aprūpē, Medicīnas, Veselības un Sporta zinātnēs Anete Kurklete.

Vēlama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 26397236 (Gita).

Dalība pasākumos bez maksas.

Aktivitāte norisinās projekta Nr.9.2.4.2./16/I/053 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Rūjienas apvienības iedzīvotājiem” ietvaros.

Eiropas sociālais fonds