Rūjienas pilsētas svētkos gaidīsim Valmieras novada mobilajā TIC

Mobilais TIC Rūjienas pilsētas svētkos

Sestdien, 6. augustā, Rūjienā norisināsies ikgadējie un iemīļotie Rūjienas pilsētas svētki. No plkst. 9.00 līdz 15.00 svētku amatnieku un mājražotāju tirdziņā viesosies arī Valmieras novada mobilais Tūrisma informācijas centrs (TIC), aicinot ikvienu interesentu vairāk uzzināt par Valmieras novada tūrisma piedāvājumu, kā arī piedalīties aktivitātē “Atrodi savu svētku Rūveni”.

Aktivitātē “Atrodi savu svētku Rūveni” aicināts piedalīties ikviens svētku apmeklētājs. Saņemot aktivitātes lapu Valmieras novada mobilajā TIC, paveroties dabā un svētku norisē, katram dalībniekam ar radošu pieeju būs jāatrod tieši sava svētku Rūjiena – svētku sajūtu vai redzamo norišu veidolā. Pēc uzdevuma izpildes dalībnieks tiek aicināts aizpildīto uzdevuma lapu nogādāt atpakaļ mobilajā TIC, par to dāvanā saņemot kādu svētku piemiņas suvenīru. Katram aktivitātes dalībniekam lūgums parūpēties par kādu rakstāmpiederumu – pildspalvu, zīmuli vai flomāsteru.

Šī gada Rūjienas pilsētas svētkos būs iespēja piedalīties erudīcijas spēlē, dažādās radošās darbnīcās un bērnu atrakcijās, skatīt brīvdabas kino zem zvaigžņotajām augusta debesīm, būt klātesošiem izstādes atklāšanā, pabūt svētku gājienā un pat kāda saimnieka pagalmā – Mājas kafejnīcu dienās. Toties tie, kuri gribēs izkustēties, varēs apmeklēt kādu no svētku koncertiem vai izdejoties ballē. Pilnu svētku programmu iespējams aplūkot šeit.

3. septembrī Valmieras novada mobilais TIC viesosies VIII Kokmuižas svētkos. Plašāk par svētku norisi būs iespējams uzzināt drīzumā visit.valmiera.lv.