Rūjienas apvienībā atsāksies jogas nodarbības klātienē

Informācija papildināta 19.01.2023.

Sākot ar 28. decembri, jogas nodarbības norisināsies tikai Rūjienā, 2 reizes nedēļā – pirmdienās un trešdienās no plkst.17.30.

Jogas nodarbības piemērotas visiem vecumiem un jebkurā sagatavotības līmenī. Jogas prakse ļauj atbrīvoties, noņemt sasprindzinājumu, palīdz līdzsvarot nervu sistēmu, atbrīvot prātu, īpaša uzmanība tiek veltīta pareizai elpošanai. Regulāra vingrošana palīdzēs stiprināt muskuļus, saites, locītavas, uzlabos līdzsvara sajūtu, lokanību. Būtiski katram dalībniekam apzināties un nodarbībā piedalīties savu spēju līmenī – darīt tik, cik jūtas labi.

Nodarbības norisināsies Rīgas ielā 30, Rūjienā, Rūjienas vidusskolas sporta hallē ik trešdienu no plkst.17.30 līdz 18.30.

Jogas nodarbības ik trešdienu norisināsies arī Vilpulkā, “Pagastmājā” no plkst.19.15 līdz 20.15.

Nodarbības sāksies ar 5. oktobri un ilgs līdz 2023. gada 1. februārim.

Nodarbības norisinās bez maksas. Tiek nodrošināti bezmaksas vingrošanas paklājiņi.

Nodarbības vadīs jogas instruktore Sabīne Paura. Viņa stāsta: “Ar jogu sāku nodarboties Ķīnā, kur universitātē studēju ķīniešu valodu. Multikulturālajā vidē smēlos informāciju un pieredzi gan no indiešu studentiem, kam joga bija garīga prakse, gan sāku apgūt tradicionālās ķīniešu prakses. Šī sfēra mani aizrāva, pēc ilgstošiem treniņiem pie dažādiem skolotājiem iestājos sertificētā jogas skolā, kur vairāku mēnešu laikā ieguvu diplomu kā jogas instruktore. Atgriežoties Latvijā, sāku vadīt nodarbības Vilpulkas skoliņā, jo šeit ar vīru bijām atraduši mums piemērotu lauku viensētu, kur pārcelties no Ķīnas. Vilpulkā nodarbību gaita bija ļoti patīkama, bija labas atsauksmes, sāku vadīt nodarbības arī Rūjienā. Kaut arī mācījos Ķīnā, kur skolotāja vārds ir likums māceklim, mūsu nodarbību gaita ir ļoti relaksēta, grupās parasti izveidojas laba iekšējā sinerģija, kad katrs dalībnieks var justies brīvi un koncentrēties uz savu ķermeņa un prāta pilnveidi.”

Papildu informācija, zvanot projekta vadītājai Madarai Ribozolai pa tālr. 22411816.

Nodarbības norisinās projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/053 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Rūjienas apvienības iedzīvotājiem” ietvaros

veselības projekta logo ansamblis