Rūjienas 3×3 basketbola vasara 2021 pulcē 37 komandas

14.augustā Rūjienā norisinājās 3×3 basketbola sacensības. Šogad šis sporta veids ticis pie īpašas rezonanses, Tokijā latvieši kļuva par pirmajiem Olimpiskajiem čempioniem 3×3 basketbolā! Rūjienā sacensības pulcēja basketbolistus no tuvējās apkārtnes – Naukšēniem, Mazsalacas, Valmieras, Limbažiem, Valkas kā arī no Rīgas un Mārupes. Sacensības piedalījās 37 komandas, kas gan nebūtu pārāk saistīts ar olimpiskajiem panākumiem, jo Rūjienā sacensības vairākos posmos tiek organizētas jau 9 vasaras un iemantojušas īpašu vietu sporta entuziastu vasaras plānos. Cerams nākamgad atgriezties pie ierastās izspēles ar 4 posmiem visas vasaras garumā.

Dalībniekiem bagātakajā grupā (vīriešu grupā piedalījās 16 komandu!) šogad uzvaru svinēja Rūjienas vietējā komanda Salčuks, paturot SIA Artavs dāvāto ceļojošo kausu. Visas komandas piedalījās loterijā, kurā galvenā balva bija EUR 300 dāvanu karte sporta apavu iegādei veikalā Sporta Bode. Šogad laimīgie tika noskaidroti no soda metienu līnijas, kurā nekļūdīgi metot, labākais bija komandas Mazsalaca pārstāvis no U10 vecuma grupas Jēkabs Liepa. Apsveicam!

Sacensību rezultāti:

U10

1.Mazsalaca (Jēkabs Liepa, Martins Bērziņš, Jānis Lapiņš)

2.Būdīgie (Henrijs Švēde, Ronalds Virsis, Edvards Zeņķis, Haralds Dāvidsons)

U13

1.Aukstā Zupa (Krišjānis Mazburšs, Miks Emīls Pleifers, Eduards Breikmanis, Inguss Grāvelsiņš)

2.Latvian Ballers (Ralfs Mūrnieks, Krists Kristers Ozers, Rolands Rozītis)

3.MSC Ballers (Toms Ansons, Markuss Tēbelis, Ernests Gustavs Kalniņš)

U17

1.Mellie (Jānis Helvijs Bergholds, Darens Kalniņš., Renārs Puķītis)

2.Valmieras Puikas (Ričards Liberts, Emīls Maļikens, Renārs Ikaunieks, Everts Eglītis)

3. NK (Uģis Bērziņš, Mārtiņš Vīksne, Elvis Laškovs, Bruno Bulgačs)

Vīrieši

1. Salčuks (Agnis Brauns, Jānis Pāže, Mārcis Brīnums, Jānis Karselis)

2.Not fast (Reinis Ermansons, Māris Riekstiņš, Elvis Riekstiņš, Elvis Brokāns

3. VEF BA Valkā (Sandis Simsons, Renārs Šimpermanis, Daniels Kornis Šēnfelds)

Sacensības jau 9.gadu organizē Biedrība Sporta klubs Rūjiena. Paldies par atbalstu Rūjienas apvienībai, Rūjienas vidusskolai, veikalam Sporta Bode, SIA Rūjienas Saldējums, CIDO grupa, Pesto, SIA Artavs. Uz tikšanos Rūjienas 3×3 basketbola vasaras 10.sezonā!

Foto galerija:

Foto Kristīne Veinberga