Rūjienā notiks «pop-up» tirdziņš «Multimāksla»

28. augustā no plkst. 10.00 – 14.00 Rūjienā, Laika skvērā,  notiks «pop-up» tirdziņš «Multimāksla», kur varēs iegādāties popularitāti iemantojušu mākslinieku dažādus darinājumus.  Izstrādājumu klāstu papildinājuši aktrises un režisores Rēzijas Kalniņas mākslas darbi uz dēlīšiem un pulksteņi ar viņai tik mīļo Mazā Prinča tēmu – pilnīgi jauni teksti un citāti, gan arī tādi, kurus cilvēki jau iemīļojuši, taču jaunās krāsās un ar Rēzijas rokrakstu. «Vēlos, lai cilvēki, iegādājoties kādu no šiem dekoriem vai pulksteņiem, iegūtu sev gan skaistu interjera priekšmetu, gan arī atgādinājumu par to, kas patiesi ir svarīgi mūsu iekšējām cilvēkam,» saka aktrise, kas savus darbus dēvē par «mūža pastkartītēm».

Tāpat interesentiem būs iespēja iegādāties dziedātājas Lindas Leen apģērbu kolekcijas «Etnografizēts» pēdējos eksemplārus. Kā saka dziedātāja, domai ir liels spēks, «tāpēc, ja zīmes valkātājs apzinās tās nozīmi, tā darbojas ar dubultspēku. Katram «Etnografizēts» apģērbam pievienota skaista kartiņa ar aprakstu par zīmes izcelsmi un enerģētisko kodu. No šīs domas arī cēlies kolekcijas sauklis: «Uzvelc savu laimes krekliņu!»»

Mākslinieku pulkam pievienojies arī dziedātājs Intars Busulis ar savu sarūpēto medu, grupas «Eolika» dalībnieks Dainis Dobelnieks, dziedātāja Kato u.c. Tirdziņos joprojām varēs iegādāties operdziedātāja Sergeja Jēgera izcili garšīgos marinējumus; dziedātāja Igo īpaši izstrādātos porcelāna traukus, grafikas un citus dizaina priekšmetus; multimākslinieces Elitas Patmalnieces jaunās vasarīgās kleitas, pludmales lakatus, T-kreklus un sejas maskas; grupas «Jumprava» dalībnieka Aigara Krēslas vīnus; aktrises Agneses Zeltiņas gredzenus, auskarus un rokassprādzes; TV un radio ētera personības Baibas Sipenieces-Gavares veidotos izšuvumus un glezniņas; dzejnieka Guntara Rača dzejoļu grāmatas un kompaktdiskus; mūziķa un TV raidījumu vadītāja Roberto Meloni pavārgrāmatas, kur smelties idejas vasaras pikniku mielastiem; dziedātājas Katrīnas Dimantas darinātās pastalas un viņas ģimenes ukuleles; dziedātājas Dināras Rudānes  traukus un gleznas, dziedātājas Patrishas mandalas, somas un gleznas; Ufo lakatiņus; dziedošās Igauņu ģimenes radītos mūzikas instrumentus; Horena kreklus, Kashera radītās kleitas, Dailes teātra aktrises Olgas Dreģes grāmatu «Ak, sirds, man pašai Tevi jāsastop»; Latvijas Nacionālā teātra aktrises Ditas Lūriņas mīļākās dzejas un personīgo atziņu grāmatu «Ar vieglu skrāpējumu ādā»; aktiera Gata Gāgas pašaudzēto ābolu sulu, dziedātājas Olgas Rajeckas izlietās sveces un glezniņas; dziedātājas Aijas Andrejevas hūdijus, somas un T-kreklus gan bērniem, gan pieaugušajiem; leģendārās un Latvijā vecākās grupas «Menuets» flautistes Baibas Jageres adījumus, Dailes teātra aktiera Andra Buļa dzejoļu grāmatas; dziedātājas Ievas Sutugovas rotas; M. Čehova Rīgas krievu teātra aktrises Veronikas Plotņikovas pašas radītas bērnu grāmatiņas; grupas «Pērkons» solistes Ievas Akurateres pašas radītās bērnu lupatu lellītes, grupas «Bermudu Divstūris» keponus un kompaktdiskus, kā arī citu mākslinieku darbus.

Tiekamies 28. augustā Rūjienā, Laika skvērā!