Rūjienā norisināsies sporta nodarbības

Rūjienā norisināsies sporta nodarbības

Lai iepazīstinātu iedzīvotājus ar fizisko aktivitāšu daudzveidību un to nozīmi veselības stiprināšanā, Rūjienas vidusskolas sporta hallē laika periodā no 2022. gada 1. novembra līdz 6. decembrim, ik otrdienu no plkst. 18.30 līdz 19.30 norisināsies sporta nodarbības.

1., 8. un 15.novembrī norisināsies aerobika. Aerobika ir intensīva, ritmiska vingrošana mūzikas pavadījumā, kas ļauj palielināt skābekļa patēriņu organismā. Nodarbība tiks dalīta 3 daļās – iesildīšanās, aerobikas aktīvā daļa un atsildīšanās. Savukārt 22., 29.novembrī un 6.decembrī norisināsies kardio treniņi. Kardio vingrinājumi ir nepārtrauktas muskuļu darbības treniņi ar zemu intensitāti, kas notiek vismaz piecas minūtes un tiek vairākas reizes atkārtoti. Veicot regulārus treniņus tiek stiprināti sirds muskuļi, stiprināta imunitāte un regulēts cukura līmenis asinīs.

Nodarbībām nepieciešams pieteikties pie nodarbību vadītājas Lienes Nagles pa tālruni 26657099.

Nodarbības norisinās bez maksas projekta Nr.9.2.4.2./16/I/053 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Rūjienas apvienības iedzīvotājiem” ietvaros.