Rūjienā atzīmē vīriešu veselības mēneša sākšanos

1. novembrī, notika vīriešu veselības un Latvijas patriotisma mēneša atklāšana Rūjienas Senioru mājā. Senioriem bija sarūpēti muzikāli priekšnesumi, dažādas aktivitātes, garda maltīte un pat iespēja apmeklēt Royal Dandy barbershop  jeb bārddziņu darbnīcu.

Sarunā gan par vīriešu veselību, gan dažādām aktualitātēm piedalījās biedrības “Rūjienas Senioru māja” direktors Jānis Roze, Vidzemes slimnīcas urologs Dainis Vorps, mācītājs Artis Eglītis, Saeimas sekretāra biedrs Jānis Grasbergs, “Royal Dandy Barber Shop” īpašniece Sigita Norvele un SIA “Zemturi ZS” saimniece Zane Višņevska. Vēlot labu veselību un dzīvesprieku, klātesošos sveica arī Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un viņa vietnieks Guntis Gladkins.

Īpašs paldies “Royal Dandy Barber Shop” īpašniecei Sigitai Norvelei, īstenojot izglītošu un dažādām aktivitātēm piepildītu pasākumu, kas veltīts Vīriešu veselības mēnesim.

Novembrī, vīriešu veselības mēnesī, vīrieši jo īpaši aicināti savlaicīgi rūpēties par savu veselību un veikt profilaktiskās veselības pārbaudes. Šajā mēnesī uzmanība ir vērsta uz vīriešu fiziskās un garīgās labsajūtas veicināšanu, akcentējot prostatas vēzi, sēklinieku vēzi, psihisko veselību, agrīnu slimību atklāšanu, kā arī veselīgu dzīvesveidu. 

Aicinām vīriešus parūpēties par sevi, pārbaudot veselību.