Rūjienā atsāksies jogas nodarbības

Nodarbības piemērotas visiem vecumiem un jebkurā sagatavotības līmenī. Jogas prakse ļauj atbrīvoties, noņemt sasprindzinājumu, palīdz līdzsvarot nervu sistēmu, atbrīvot prātu, īpaša uzmanība tiek veltīta pareizai elpošanai. Regulāra vingrošana palīdzēs stiprināt muskuļus, saites, locītavas, uzlabos līdzsvara sajūtu, lokanību. Būtiski katram dalībniekam apzināties un nodarbībā piedalīties savu spēju līmenī – darīt tik, cik jūtas labi.

Nodarbības norisināsies Rūjienas vidusskolas sporta hallē, Rīgas ielā 30, Rūjienā ik pirmdienu un trešdienu no plkst. 17.30 līdz 18.30. Nodarbības atsāksies ar 6. martu un ilgs līdz 2023 .gada 17. maijam.

Nodarbības norisinās bez maksas. Tiek nodrošināti bezmaksas vingrošanas paklājiņi.

Nodarbības vadīs jogas instruktore Sabīne Paure. Ar jogu sāku nodarboties Ķīnā, kur universitātē studēju ķīniešu valodu. Multikulturālajā vidē smēlos informāciju un pieredzi gan no indiešu studentiem, kam joga bija garīga prakse, gan sāku apgūt tradicionālās ķīniešu prakses. Šī sfēra mani aizrāva, pēc ilgstošiem treniņiem pie dažādiem skolotājiem iestājos sertificētā jogas skolā, kur vairāku mēnešu laikā ieguvu diplomu kā jogas instruktore. Atgriežoties Latvijā, sāku vadīt nodarbības Vilpulkas skoliņā, jo šeit ar vīru bijām atraduši mums piemērotu lauku viensētu, kur pārcelties no Ķīnas. Vilpulkā nodarbību gaita bija ļoti patīkama, bija labas atsauksmes, sāku vadīt nodarbības arī Rūjienā. Kaut arī mācījos Ķīnā, kur skolotāja vārds ir likums māceklim, mūsu nodarbību gaita ir ļoti relaksēta, grupās parasti izveidojas laba iekšējā sinerģija, kad katrs dalībnieks var justies brīvi un koncentrēties uz savu ķermeņa un prāta pilnveidi.

Papildu informācija pa tālruni 26218865.

Nodarbības norisinās projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/053 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Rūjienas apvienības iedzīvotājiem” ietvaros

Eiropas sociālais fonds