Rubenes baznīcas dārzā izskanēs Vasaras nakts koncerts “Mīlestības lidojumā”

Trešdien, 26.jūlijā, plkst. 21.00 Rubenes baznīcas dārzā izskanēs Vasaras nakts koncerts “Mīlestības lidojumā”.
Koncertā Latvijas Nacionālās operas mākslinieki – soprāns Inga Šļubovska-Kancēviča, baritons Rihards Millers un pianiste Ērika Millere – piedāvās apcerēt, saklausīt un izbaudīt mīlestības burvību mūzikā. Gan caur skaistām, liriskām itāļu dižgara Dž. Pučīni melodijām, gan spraigām un dzirkstošām G.Doniceti un F.Lehāra mūzikas lappusēm, gan saklausīt latviešu komponistu skaņu gleznās vasaras burvību, vēja šalkas un putnu vīterošanu.
Šī būs vienreizēja iespēja Rubenes ev.lut.baznīcas dārzā baudīt izmeklētu vokālo kamermūziku un opermūziku, kas ietver gan itāļu, austriešu, gan latviešu mūziku, un kopā ar māksliniekiem ļauties piedzīvot visdažādākos mīlasstāstus.

Ieeja par ziedojumiem.