Rubenes baznīcā skanēs Saksofona mūzikas koncerts – festivāls

Svētdien, 29. maijā, plkst. 12.30 Rubenes Evaņģēliski luteriskajā baznīcā Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola aicina uz Saksofona mūzikas koncertu – festivālu. Koncerts plkst. 17.00 notiks arī Cēsu Svētā Jāņa baznīcā.

Koncertā piedalīsies Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkņi un absolventi: Līna Kalēja, Enriko Stivriņš, Evelīna Vīksne, Laine Ozoliņa, Sandis Krūmiņš, Toms Sakss, Annija Briška, Madara Bartulāne, Lelde Brūna, Evija Dāve, Raivis Sieks, Uva Kalniņa, Monta Krūmiņa, Edgars Roslovs, Artis Ločmelis, kā arī saksofonistu ansambļi un pedagogi – Jānis Jansons, Zintis Žvarts. Īpašais viesis – Guna Rācene, visu skaņdarbu koncertmeistare. Īpašais sveiciens no Cēsu pilsētas mākslas skolas.

Koncertu organizē Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola sadarbībā ar Kocēnu Kultūras namu.

Ieeja par ziedojumiem.