Rubenes baznīcā skanēs Riharda Saules Ziemassvētku ieskaņas koncerts “Ziemas stāsti”

Uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu “Ziemas stāsti” 22. decembrī plkst. 18.00 Rubenes baznīcā aicina Rihards Saule. Koncertā skanēs latviešu komponistu – Zigmara Liepiņa, Mārtiņa Brauna, Raimonda Paula un citu – dziesmu aranžijas, kā arī Riharda Saules oriģinālmūzika.

Katrs skaņdarbs tiek veidots kā stāsts – ar savu prologu jeb ievadtekstu, ļaujot klausītājiem atklāt katras dziesmas vai skaņdarba dziļāko jēgu, kā arī izjust dziesmas vēstījumu caur jaunām emocijām. “Katra dziesma ir stāsts. Es stāstu caur mūziku. Mūzika piepilda dvēseli, tā dziedē un iedvesmo. Mana misija ir runāt ar cilvēkiem, vēstīt viņiem par pasauli, par prieku, par sāpēm, par labā mūžīgo cīņu ar ļauno un to, cik mēs katrs esam nozīmīgs šai pasaulei. Kad es dziedu, mana dvēsele gavilē. Mani fascinē sajūta koncertos, kad sajūtu, ka klausītāji elpo vienā ritmā ar mani, kad mēs dalām vienu un to pašu laiktelpu un emocijas,” saka mūziķis Rihards Saule.

Rihards Saule ir talantīgs un harizmātisks mūziķis – dziedātājs, kurš lieliski pārvalda balsi un ģitārspēli. Riharda brīvība komunikācijā uz skatuves atbruņo. Taču viņa balss ir tā, kas liek skriet skudriņām pār muguru, uzbangot emocijām vai tieši pretēji, tā var piepildīt klausītājus ar melanholisku mieru. Mūziķa uzstāšanās ir patiess baudījums mūzikas mīļotājiem.

Ieeja par ziedojumiem.