Rubenē izveidots jauns bērnu rotaļu laukums

Kocēnu pagasta Rubenes ciemā noslēgusies rotaļu laukuma būvniecība. Tajā uzstādīts rotaļu komplekss, šūpoles ar trīs dažāda veida sēdekļiem un pievilkšanās stienis ar kāpnēm. Lai izpildītu drošības prasības un nodrošinātu komfortablu laukuma izmantošanu, zem rotaļu elementiem ieklāts gumijas mulčas segums. Rotaļu laukuma projektēšanu un būvniecību veica SIA “GoPlay”.

Rotaļu laukuma būvniecībai tika izlietota Sabiedrības integrācijas fonda naudas balva 12 500 eiro apmērā, kas Kocēnu novada pašvaldībai tika piešķirta konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020”. Papildus tam Kocēnu novada dome lēma par līdzfinansējuma piešķiršanu, jo rotaļu laukuma iekārtošanas kopējās izmaksas ir 18 886 eiro.

Rotaļu laukuma atklāšana notika 10. septembrī, piedaloties pašvaldības un aktīvo vecāku pārstāvjiem. Rubenē ir kupls pulks bērnu, kam rotaļu laukuma atklāšana ir jauna iespēja aktīvi un interesanti pavadīt brīvo laiku. Fotogalerija apskatāma šeit.

Kā iepriekš vēstīts, aizvadītā gada nogalē Sabiedrības integrācijas fonda rīkotajā konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020” Kocēnu novada pašvaldība tika atzīta par uzvarētājiem Vidzemes plānošanas reģionā.

Šī gada janvārī pašvaldība aicināja novada iedzīvotājus balsot par naudas balvas izlietojumu, un vislielāko atbalstu ieguva Rubenes ciema iedzīvotāju iesniegtā ideja par rotaļu laukuma izveidošanu.