“Rubene” florbolisti nodrošina pirmo vietu virslīgas pamatturnīrā

Kocēnu "Rubene"

ELVI florbola līgā vīriešiem jau trešo uzvaru pēc kārtas ar tikai vienu vārtu pārsvaru guvusi turnīra līdere “Rubene”, kas vakar, 21. decembrī, Kocēnu sporta namā ar 4:3 pieveica Cēsu komandu “Lekrings”. Divus vārtus uzvarētāju labā iemeta Ingars Matisons. Ar šo uzvaru Kocēnu “Rubene” nodrošināja sev regulārā turnīra uzvarētājas godu.

Komandas šosezon aizvada divu apļu pamatturnīru, varam lepoties, ka turnīra līdere ar 44 punktiem 18 mačos ir “Rubene”, taču līdzjutēju atbalsts īpaši svarīgs mūsu komandai būs vēl gaidāmajās izslēgšanas spēlēs, kur iekļūs pamatturnīra astoņas spēcīgākās vienības.

Ceturtdaļfināli un pusfināli sērijās ritēs līdz četrām uzvarām, bet čempioni un bronzas medaļu ieguvēji tiks noteikti Superfinālā, kas “Arēna Rīga” notiks 2024.gada 13. aprīlī.

Jāpiebilst, ka arī Latvijas un Igaunijas komandu čempionāta turnīra tabulā vadībā ar 15 punktiem astoņās spēlēs pirmo vietu ieņem “Rubene”, tik pat punktus deviņās cīņās sakrājusi “Sparta”. Vispirms vienības aizvada divu apļu pamatturnīru, bet medaļu īpašnieki tiks noskaidroti divu dienu “Final Four” formāta finālposmā.

Līga ir izveidota ar mērķi ieinteresētajām komandām paaugstināt sezonas laikā aizvadīto spēļu skaitu.

Plašāk par šo sasniegumu lasi: florbola kluba “Rubene” Facebook lapā