RTU aicina studentus un jaunos profesionāļus pieteikties personīgās un profesionālās izaugsmes programmai “Climate Leadership Journey”

Climate Leadership Yourney

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centrs (ZIC) aicina visa līmeņa studentus līdz 4. aprīlim pieteikties dalībai personīgās un profesionālās izaugsmes programmā «Climate Leadership Journey». Programmas mērķis ir veicināt ilgtspējīgu zaļo inovāciju attīstību, kā arī dot atspērienu dažādu sistēmisku pārmaiņu iniciēšanai sabiedrībā. 22. martā RTU aicina interesentus uz informatīvu tiešsaistes sesiju par programmu.

«Climate Leadership Journey» ir viena no Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) klimata zināšanu un inovāciju kopienas «EIT Climate-KIC» īstenotajām aktivitātēm. Šogad šī aktivitāte tiek realizēta, sadarbojoties RTU ar partnerorganizācijām no Īrijas (Trinity College Dublin) un Igaunijas (Cleantech Forest). 

«Climate Leadership Journey» starptautiskās apmācību programmas dalībniekiem – bakalaura, maģistra un doktorantūras studentiem – no aprīļa līdz decembrim būs iespēja iegūt padziļinātas zināšanas par klimata pārmaiņu radītajiem izaicinājumiem, kā arī apgūt dažādas uz nākotni orientētas prasmes un spējas, galveno uzsvaru liekot uz personīgās un kolektīvās līderības attīstīšanu. 

Programmas dalībnieki vairāku mēnešu garumā piedalīsies dažādās lekcijās, darbnīcās, pieredzes izglītības aktivitātēs, tīklošanās pasākumos, koučinga sesijās, kā arī klimata izaicinājumiem veltītā vasaras skolā, kas notiks no 17. līdz 30.jūlijam. Programmas metodoloģija tiek balstīta uz unikālu mācīšanās pieredzi, īstenojot dažādas izglītojošas aktivitātes: iedvesmojošus pasākumus, grupu un individuālie projektus, personīgās izaugsmes sesijas u.tml. Programmas izskaņā dalībnieki saņems sertifikātu par dalību.

Šogad starptautiskajā programmā kopumā piedalīsies 160 dalībnieki, no kuriem apmēram 10 būs no Latvijas.

Pieteikties dalībai programmā iespējams līdz 4. aprīlim, aizpildot anketu. Programmai apstiprinātie dalībnieki tiks izziņoti aprīļa vidū, tūlīt pēc tam dodot startu pirmajām programmā paredzētajām aktivitātēm. Visiem interesentiem tiek piedāvāta iespēja gūt atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem par «Climate Leadership Journey» tam īpaši veltītā informatīvā tiešsaistes sesijā, kas norisināsies jau š. g. 22. martā plkst. 20.00. Pieteikties dalībai sesijā var, aizpildot pieteikumu

«EIT Climate-KIC Hub Latvia» darbojas RTU ZIC paspārnē kā viena no četrām zināšanu un inovāciju kopienām (KIC), un tās darbības pamatmērķis ir mazināt klimata pārmaiņu radīto ietekmi uz vidi un ekonomiku, kā arī veicināt pāreju uz klimatneitralitāti, stiprinot inovācijām draudzīgas ekosistēmas veidošanu.

Vairāk informācijas par programmu.

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.