Rīgā un reģionos pieejams Informācijas centrs iebraucējiem

Covid-19 pandēmijas laikā Latvijā dzīvojošie cilvēki, tostarp cittautieši, saskaras ar daudz grūtībām un problēmsituācijām. Informācijas centrs iebraucējiem (ICI) piedāvā atbalstu trešo valstu pilsoņiem un dažādu pakalpojumu sniedzēju speciālistiem. ICI darbojas kā vienas pieturas aģentūra Rīgā un četros Latvijas reģionos – Cēsīs, Daugavpilī, Jelgavā un Liepājā.

ICI gan ārvalstu pilsoņiem, gan arī dažādu jomu pakalpojumu sniedzējiem un speciālistiem, kuri strādā ar šo mērķa grupu, nodrošina iespēju saņemt bezmaksas jurista konsultācijas un daudzpusīgu atbalstu no klientu konsultantiem reģionos gan klātienē, gan ar informatīvā tālruņa starpniecību vai elektroniski. Konsultācijas ietver tādas tēmas kā nodarbinātība, mājoklis, migrācija, ģimenes apvienošana, biznesa uzsākšana u.c. Konsultācijas ir iespējams saņemt arī atkārtoti.

Visi pakalpojumi Centrā tiek nodrošināti trīs valodās – latviešu, krievu un angļu valodā.

Informācija:
Baiba Zalcmane
Reģionālā kontaktpunkta vadītāja
Informācijas centrs iebraucējiem “Vidzeme” Cēsīs
E-pasts:
Tālr. (+371) 25719266